Mandy Moore paliko vyrą Ryan Adams, su kuriuo išsiskyrė metų pradžioje, nes dabar susitikinėja su Dawes lyderiu Taylor Goldsmith.

„Candy“ dainininkė, kuri praėjusį sausį išsiskyrė su vyru Ryanu Adamsu po beveik šešerių santuokos metų, leido laiką su pagrindine Dawes dainininke Taylor Goldsmith, o šaltinis „Us Weekly“ pasakoja, kad jiedu susitikinėja. sakė .

Mandy Moore taip pat patvirtino, kad susitikinėja su Taylor Goldsmith Instagram įraše, kuriame Dawes dainininkė matoma susikūprinusi virš Scrabble lentos. Ji rašė: „Atgal į praeitą savaitę, kai mano 52 punktų žodis suglumino mus abu. #fbf.'Žymos su grotelėmis reiškia „Flashback Friday“.

Prieš susituokdama su Ryanu Adamsu, Mandy Moore anksčiau susitikinėjo su Andy Roddicku ir Wilmeriu Valderrama, „Tos aštuntojo dešimtmečio šou“ aktoriumi ir dabartiniu Demi Lovato vaikinu. Ji taip pat susitikinėjo su Zacku Braffu iš „Scrubs“.

Anot „People“, Mandy Moore, kuri šių metų sausį padavė skyrybų prašymą, turėjo išsiskirti su Ryanu Adamsu.

Šaltinis tvirtino: „Ji ištekėjo tokia jauna, ir nors amžiaus skirtumas nebuvo didžiulis, santykiai vis tiek buvo sunkūs. Jie iš tikrųjų buvo tik du labai skirtingi žmonės. Jis toks intravertas, ir ji galbūt nenorėtų, kad jos gyvenimas būtų kasdien, bet ji tokia miela, draugiška ir sociali. Visiškos priešybės.'

„Music News“ taip pat pateikė dar vieną užuominą, kuri, atrodo, patvirtina, kad Mandy Moore ir Taylor Goldsmith susitikinėja.

Straipsnis tęsiamas: „Mandy buvo pastebėta kelių pastarųjų Dawes pasirodymų auditorijoje. Prieš kelias dienas ji taip pat pasidalijo nuotraukomis iš grupės pasirodymų Mineapolyje ir Farge – abiejuose didžiuosiuose miestuose JAV vidurio vakarų srityje.

„Susivėlusi“ balso aktorė Mandy Moore ir grupės „Dawes“ lyderis Tayloras Goldsmithas dar nepateikė pareiškimo, patvirtinančio pranešimus, kad jiedu susitikinėja.