Pietryčių Azijos regioną užklupus „Meteor Garden“ karštinei, gerbėjams tai patiks. „Meteor Garden“ „Dao Ming Si“ Jerry Yan vaidins Lupino priešą būsimame tiesioginio veiksmo filme „Lupinas III“!

„Anime News Network“ praneša, kad tiesioginio veiksmo filmo „Lupinas III“ istorija seks Lupiną ir jo nusikaltimo partnerius, kol jie tapo gauja. Jie įsiskverbs į Navaronės skrynią – milžinišką tvirtovę primenantį seifą, kad galėtų pretenduoti į Raudonąją Kleopatros širdį. Sakoma, kad tas, kuris turi šį lobį, „suvienys pasaulį“.

Filme vaidina Tadanobu Asano kaip detektyvas Kōichi Zenigata, Gou Ayano kaip Goemonas Ishikawa, Shun Oguri kaip Lupinas, Tetsuji Tamayama kaip Daisuke Jigen ir Meisa Kuroki kaip Fujiko Mine. Originalų personažą, Lupino priešą Michaelą Lee, įkūnys Jerry Yan iš „Meteor Garden“ ir F4. Kiti aktoriai yra Pietų Korėjos aktorius Kim Joon (Pietų Korėjos atstovė Hana Yori Dango) ir Tailando aktorius Thanayong Wongtrakul (Žmogus iš niekur).„Anime News Network“ taip pat pažymėjo, kad Oguri 10 mėnesių treniravosi su lazdomis ir numetė apie 18 kilogramų, atlikdamas vaidmenį. Jis valdo Lupino III mėgstamą Walter P38, o Tamayama turi pažįstamą Smith & Wesson Model 19 Combat Magnum kaip Jigen. Kuroki atliko savo veiksmo triukus kaip Fujiko.

Pirmoji per keturis dešimtmečius tiesioginio veiksmo filmo „Lupinas III“ ekranizacija bus pristatyta rugpjūčio 30 d. Filmas pradėtas filmuoti spalio 3 d., o pagrindinės fotografijos baigtos gruodžio 26 d. Filmas buvo nufilmuotas Japonijoje, Tailande, Honkonge, Singapūre ir Filipinuose.