MTV Video Music Awards 2014 komanda paskelbė naują kategoriją! Remiantis pranešimu iš MTV.com , šių metų VMA bus papildomas apdovanojimas už geriausią dainų tekstą su tokiais nominuotais kaip Demi Lovato ir Austinas Mahone.

Demi Lovato ir Austinas Mahone'as susikirs su Katy Perry, „5 Seconds Of Summer“ ir Ariana Grande socialiai išrinktoje geriausios dainos VMA kategorijoje.

Ataskaitoje teigiama, kad papildoma MTV Video Music Awards 2014 kategorija skirta atlikėjams, kurie šiais metais sustiprino lyrinį vaizdo žaidimą.Demi Lovato nominuota už savo vaizdo įrašą „Tikrai nerūpi“. Austinas Mahoney padarė 70-ųjų grįžimą su „MMM Yeah“.

Kitos geriausio dainos teksto apdovanojimo nominantai yra Katy Perry už „Gimtadienį“, „5 Seconds Of Summer“ už „Nesustok“ ir Ariana Grande už „Problema“.

Gerbėjai gali balsuoti už geriausio dainų teksto apdovanojimą naudodami tam skirtas žymas Twitter, Instagram ir Vine: #vote5sos, #votearianagrande, #voteaustinmahone, #votedemilovato ir #votekatyperry.

Ataskaitoje teigiama, kad atlikėjai, patvirtinti, kad koncertuos kasmetiniame muzikos kanalo apdovanojimų šou, yra Usheris, Ariana Grande, „5 Seconds of Summer“, „Maroon 5“ ir Iggy Azalea.

Pop ir R&B diva Beyonce taip pat neseniai buvo patvirtinta dalyvauti MTV Video Music Awards 2014 ceremonijoje. Ji gaus specialų pripažinimą už viso gyvenimo nuopelnus – Michael Jackson Video Vanguard apdovanojimą, kuris ankstesniuose VMA buvo įteiktas tokiems atlikėjams kaip Justinas Timberlake'as ir Janet. Džeksonas.

2014 m. MTV Video Music Awards apdovanojimus gerbėjai galės gauti rugpjūčio 24 d., sekmadienį, 9/8c ET. Šių metų VMA vyks forume Inglevude, Kalifornijoje.

Pagal L.A. Times , šių metų VMA bus pirmoji apdovanojimų laida, transliuojama iš forumo nuo tada, kai jis buvo atnaujintas anksčiau šiais metais po 100 milijonų dolerių pertvarkymo, kurį atliko Madison Square Garden Co.

Fanatikai taip pat gali gauti naujausius atnaujinimus iš visų mėgstamų VMA atlikėjų MTV atlikėjų programoje.