„Tony“ nugalėtoja Laura Benanti šį sezoną buvo pakviesta prisijungti prie „Nešvilio“ aktorių ir atliks Sadie Stone vaidmenį.

„Nešvilio“ kūrėjai patvirtino, kad Benanti ne tik bus naujausias šio sezono balsas, bet ir vienintelis balsas, kuris pavergs eskizinio įrašo vadovo Jeffo Fordhamo širdį ir dėmesį.

Laidos bėgikė Dee Johnson papasakojo apie Sadie charakterį ir jos santykius su Rayna.

„Sadie yra kažkas, kas atsiduria Raynos radare. Jos šiame versle susijungia kaip moterys, kurios, tarkime, neturi tokio bagažo, kokį Rayna turi su Džuljeta... Tai bus įdomi draugystė, kuri vystosi“, – pasakojo Johnsonas. TV linija .

Tuo tarpu taip pat buvo išleista nuotraukų serija, paimta iš pirmosios „Nešvilio“ sezono serijos, Spoilerių vadovas pranešė.

Vienoje iš dviejų nuotraukų Stone buvo nufotografuotas kartu su Fordhamu. Jiedu žiūrėjo į Stone telefoną. Keista, bet Fordhamo veide šypteli šypsena.

Antroje nuotraukoje pavaizduota Stone, kuri pati mėgaujasi laiku bare. Neaišku, ar ten ji ir Fordhamas pirmą kartą susitiko, bet sprendžiant iš jos abiejų vaizdų aprangos, tai atrodo labai tikėtina.

„Nešvilis“ 3 sezonas prasidės pirmasis šio sezono epizodas ateinantį spalio 1 d. ir vadinsis „Kaip toli žemyn galiu eiti“. KSiteTV pažymėjo.

ABC taip pat pristatė oficialų pirmosios serijos aprašymą, kuriame rašoma: „Po debiutinio Willo albumo Rayna pakilo į antrąją vietą, ji kaip niekad pasiryžusi, kad „Highway 65“ ir jos įrašas taptų hitu. Savo ruožtu ji nusprendžia pasinaudoti kai kuriomis naujomis ir netikėtomis viešumo galimybėmis, įskaitant apsilankymą „Labas rytas Amerikoje“, kur scenoje ją nustebina jos draugas Luke'as Bryanas.