Įtampa tarp Kim Tak (Lee Shin Young) ir Wi Seung Hyuno (Kang Daniel) tampa rimta. Tuo tarpu Yoon Daeil (Park Sung Joon), dirbdamas ne visą darbo dieną, yra įsipainiojęs į gyvenimo ir mirties situaciją.

„Naujoko policininkai“ 14 serija: Kim Tak atsisako universiteto

Wi Seung Hyun atskleidė tiesą apie savo tėvo praeitį. Kim Tak nuvyko į Seung Hyuno namus ir susidūrė su pastarojo tėvu Wi Gi Yongu, kad paklaustų apie jo dalyvavimą velionio brolio mirtyje.

Seung Hyun matė, kaip jo tėvas ir Kim Tak ginčijosi. Vėliau Kim Tak sužinojo daugiau apie Gi Yong ryšį su Jo Han Sol, todėl jį dar labiau įsiutino, nes Seung Hyun žinojo, bet jam nesakė.Lee Shin Young, Kang Daniel(Nuotrauka: Disney Plus Korea Instagram)
Lee Shin Young, Kang Daniel | Rookie Cops kadrai

Prasidėjo naujas semestras, bet Kim Tak nusprendė nestoti. Jis perdavė atsitraukimo blanką profesoriui Cha Yu Gon (Kim Sang Ho) ir išvyko į savo gimtąjį miestą padėti savo močiutei valdyti nedidelį restoraną.

Lee Shin Young, Cheon Young Min(Nuotrauka: Disney Plus Korea Instagram)

Ranka rašytame laiške Shin Ah Ri (Cheon Young Min) buvo šokiruota sužinojusi, kad jos vaikinas išvyko nepasakęs priežasties.

Wi Seung Hyun atsiprašo Kim Tak

Go Eun Gang (Chae Soo Bin) įtariai žiūrėjo į tai, kas vyksta. Jos vaikinas Seung Hyun nenorėjo jai pasakoti apie savo problemą. Tada ji nusprendė išvežti Seung Hyun ir nuvežti jį ten, kur buvo Kim Tak.

Sūnus Chang Min, Kang Daniel(Nuotrauka: Disney Plus Korea Instagram)

Jiedu turėjo laiko pasikalbėti apie savo problemas. Wi Seung Hyun pirmiausia atsiprašė savo tėvo vardu.

Kim Tak suprato, kad Seung Hyun nieko nepadarė ir kad jo draugui nereikia atsiprašyti.

JEI PASLAUGATE: Jang Ki Yongas atskleidžia dainą Hye Kyo tai padarė būdamas kariuomenėje

Nepaisant to, Kim Tak širdis negalėjo sustoti, nes žinojo, kad jo brolio mirties priežastis buvo melas, ir jis daug kentėjo dėl Wi Gi Yong.

Yoo Daeil patenka į bėdą

Yoo Daeil išgirdo Ki Han Na pokalbį su mama ir sužinojo, kad jai vis dar reikia pinigų. Tai padaręs Daeil nusprendė pasistengti palaikyti Haną.

Jis apsidžiaugė sulaukęs antrojo kliento skambučio ir iškart nuvyko į vietą. Po valandų laukimo Daeil jau įėjo į namą pasiteirauti, ar jam dar reikia vairuoti automobilį.

Park Yoo Na, Park Sung Joon(Nuotrauka: Disney Plus Korea)

Tačiau jis buvo šokiruotas, kai pamatė, kad rajone veikia prostitucijos žiedas. Jis bandė diskretiškai užfiksuoti situaciją, kad vėliau galėtų apie tai pranešti policijai.

Deja, kažkas pamatė jį filmuojantį vaizdo įrašą ir buvo persekiojamas.

Važiuodamas Daeil negalėjo nustoti jaudintis, nes kažkas jį sekė.

Laimei, Seung Hyun jam paskambino ir norėjo ko nors paklausti, todėl jis galėjo papasakoti savo situaciją.

Tačiau jis nutrūko po to, kai pateko į automobilio avariją.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Naujoko policininkai“ 13 serija: Kang Daniel įspėja Kim Kwon

Ar Daeil išpildys savo svajonę tapti policijos pareigūnu? Praneškite mums visiems paskutinėse dviejose likusiose „Rookie Cops“ serijose.

Apsilankykite KDramastars, kad gautumėte daugiau korėjietiškų dramų, filmų ir įžymybių naujienų.

Shai Collins tai parašė. Šis straipsnis priklauso KDramastars.