Daugelyje pranešimų rašoma, kad filmo „Unbroken“ režisierė Angelina Jolie numetė kelis kilogramus, nufilmavusi savo naujausią filmą.

Inquistr sakė, kad jos svorio metimo paslaptis yra brangi. Bet kodėl?

„Unbroken“ žvaigždės, įskaitant japonų aktorių Miyavi, Jacką O'Connellą ir Finną Wittrocką, pasirodė tiesioginiame interviu su HuffPost .Japonų žvaigždė (žinoma kaip roko žvaigždė) vėl numetė bombą apie jų režisierių Jolie, atskleisdama, kaip ji sulieknėjo. Jispasakė: „Nuostabu, kiek ji manimi, mumis visais, pasitikėjo filmavimo aikštelėje. Ji buvo tokia ryžtinga. Taip pat nustebau, kokia ji liesa. Žinai, ji mažai valgė. Jaučiausi taip blogai, kad buvau vienintelis, kuris per filmavimą sustorėjau“.

Štai kodėl Inquistr sakė, kad Jolie svorio metimo paslaptis yra brangi, nes publikacijoje kalbama apie dramos filmo biudžetą.

Remiantis ankstesniais pranešimais, japonų aktorius negalėjo nustoti verkęs ir susirgo filmuojant dramos filmą. Jis sakė leidiniui „Vanity Fair“, kad „Salt“ aktorė patarė jam „pasinerti į žmogaus, pripratusio ir nejautrio prie smurto, mąstyseną“.

„Nekęsti kitų aktorių man buvo siaubingas kankinimas. Aš turėjau jiems neapykantą. Kai turėjau juos nugalėti, turėjau galvoti apie savo šeimos apsaugą. Tuo pačiu metu nenorėjau būti tik blogiukas. Norėjau į šį vaidmenį įdėti žmoniją. [Matsuhiro] buvo ir beprotiškas, ir sadistiškas, bet taip pat silpnas ir traumuotas“, – VF pasakojo Miyavi.

Peržiūrėkite tiesioginį HuffPost interviu su „Unbroken“ žvaigždėmis!