Po to, kai prieš dvejus metus išsiskyrė Nina Dobrev ir Ianas Somerhalderis, „Kambario draugo“ žvaigždė pasitrauks iš „Vampyro dienoraščių“ laidos, jei jos buvęs vaikinas ir bendražygis pratęs savo kontraktą. Taip pat sklando gandai, kad „Anomalijos“ aktorius yra atsakingas už tariamą Ninos Dobrev nuogos nuotraukų nutekėjimą, kuris sklando internete.

Remiantis pranešimu iš Įžymybių skalbykla, Nina Dobrev paliks TVD, jei jos buvęs vaikinas kitą sezoną pratęs savo kontraktą. Ataskaitoje taip pat teigiama, kad filmo „Privalumai, kaip būti sienagėlei“ žvaigždė grįš į „The Originals“.

Ataskaitoje pasklido gandai, kad dauguma aktorių yra pasirašyti tik šešiems šou sezonams.

Tai apima visas tris pagrindines: Nina Dobrev , Ian Somerhalder , ir Paulas Wesley.

„Iš esmės Nina Dobrev aiškiai pasakė TVD prodiuseriams, kad jei Ianas Somerhalderis liks laidoje, ji pasitrauks“, – priduriama pranešime.

Tai reiškia, kad jei Ianas Somerhalderis pasiliks kitam sezonui, TVD prodiuseriai gali perkelti Niną Dobrev į „The Originals“ arba atleisti ją iš sutarties.

Tuo tarpu tariamos Ninos Dobrev nuogos nuotraukos pasklido internete po didžiulio įsilaužimo į kitas įžymybes, įskaitant Jennifer Lawrence ir Kate Upton.

Sklido gandai, kad tariamos Ninos Dobrev nuogos nuotraukos galėjo būti susijusios su Ianu Somerhalderiu.

„Atsižvelgiant į visą Ninos ir Iano dramą, kuri šiuo metu juos supa, manoma, kad Ianas galėjo išsiųsti senas nuotraukas, kurias turėjo savo telefone, kurias Nina jam atsiuntė, kai jie dar buvo kartu“, – rašoma pranešime. Gack Holivudas sakė.

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad Ianas Somerhalderis tariamą nuogo nuotraukos nutekėjimą galėjo laikyti „tam tikru kerštu“ savo buvusiajai.

Nina Dobrev ir Ianas Somerhalderis išsiskyrė praėjusiais metais po poros metų pasimatymo. Jiedu susipažino populiariausio televizijos serialo filmavimo aikštelėje.

Nina Dobrev ir Ianas Somerhalderis išsiskyrė, „Anomalija“ aktorius dabar susitikinėja su „Saulėlydžio“ žvaigžde Nikki Reed.

Kita vertus, sklando gandai, kad „Kambario draugo“ žvaigždė mato daugybę įžymybių, įskaitant Orlando Bloomą, Liamą Hemsworthą ir grupės „Muse“ narį Dominicą Howardą.