Gerbėjų jaudulys pakilo per stogą, kai Seol filme „Ah“, Jang Dong Yoon ir Chu Young Woo sugrįžta drama „Oasis“ pagaliau išleido savo pirmąjį anonsą!

„Oazė“ – tai romantinė drama, kurios veiksmas vyksta devintajame dešimtmetyje; naujo laikotarpio drama, kuri suteiks puikią žiūrėjimo patirtį apie meilę, jaunystę ir draugystę.

„Oasis“ pristato pirmąjį anonsą su „Seol In Ah“, „Jang Dong Yoon“ ir kt

Būsimas jaunimo serialas „Oasis“, kuriame vaidina Seol In Ah, Jang Dong Yoon ir Chu Young Woo, pristatė savo pirmąjį dramos anonsą!

(Nuotrauka: Seol In Ah Instagram | Dong Yi Company)

Sausio 30 d. transliacijų tinklas KBS sustiprino būsimų žiūrovų jaudulį ir išleido būsimo laikotarpio meilės serialo anonsą.

„Oazė“ pasakoja apie tris jaunus suaugusius žmones, kurie išgyvena visas gyvenimo peripetijas, išlaikydami santykius, draugystę ir svajones besikeičiančiame devintojo dešimtmečio laikais.

Seol In Ah vaidina Oh Jung Shin, keistą perėjimo studentą iš Seulo, o Jang Dong Yoon vaidina Lee Doo Hak, vidurinės mokyklos mokinį, kuris turi tik save ir savo draugą Choi Cheol Woong, kurį vaidina Chu Young Woo. .

(Nuotrauka: „J Wide Company“)

Naujai išleistame anonse žiūrovai nukeliauja į praeitį, kai Lee Doo Hak ir Choi Cheol Woong grįžta į mokyklą ir yra nubausti už savo išdykimą.

Savo juostiniais drabužiais vilkinčios Oh Jung Shin išvaizda skleidžia eterišką ir sidrą primenančią aurą. Dėl šios priežasties Lee Doo Hak ir Choi Cheol Woong negalėjo atitraukti nuo jos akių.

SKAITYTI DAUGIAU: Go Yoon Jung demonstruoja meilę „Sielų alchemijai“ Yoo In Soo darydamas tai

Nors scena ekraną puošia tyrumu ir jauduliu, tamsus šešėlis krenta ant trijų jaunuolių veidus, kai jie kovoja su visuomenės pokyčiais ir lūkesčiais, keliančiais grėsmę jų draugystei.

Dėmesys skiriamas Seol In Ah, Jang Dong Yoon ir Chu Young Woo – trims karščiausioms savo kartos žvaigždėms, kurios pirmą kartą susitinka per „Oazę“.

„Oasis“ K-dramos detalės ir ko tikėtis iš šou

Būsimo laikotarpio KBS2 melodrama „Oasis“ žymi Seol In Ah, Jang Dong Yoon ir Chu Young Woo sugrįžimą po to, kai 2022 m. dominavo su atitinkamais projektais.

(Nuotrauka: Seol In Ah Instagram)

Taip pat švenčiamas Seol In Ah ir Jang Dong Yoon susijungimas po šešerių metų. Pirmą kartą jiedu susitiko populiariausios dramos „Mokykla 2017“ filmavimo aikštelėje.

Kita vertus, „Oazę“ kurs žinomi režisieriai Han Hee ir Yoon Sung Shik bei scenaristas Jung Hyung Soo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bae Suzy vaizdo įrašas apie gėrimą sulaukia įvairių reakcijų – štai kas nutiko

„Oazė“ siekia suteikti paguodos žmonėms, kurie patyrė ir šiuo metu išgyvena kovą dėl laikymosi kartu laiko, likimo ir visuomenės išbandytus.

(Nuotrauka: Naujienos 1)

Seriale veikėjai susidurs su kliūtimis ir tikimasi, kad jie atlaikys iššūkius per didelę 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečio krizę. KBS darbas ekrane pasirodys kovo 6 d., 21.50 val. KST! Nepraleiskite!

Šis straipsnis priklauso KDramaStars.

Parašė Elijah Mully.