Daina Hye Kyo tikrai ne tik mylima savo gerbėjų, bet ir gerai prižiūrima jos draugų. Žvaigždė neseniai išvydo labai apgalvotą savo draugo Park Hyung Sik gestą, paskatinusį viešai jam padėkoti.

Kita diena, dar viena kavos mašina dainai Hye Kyo

Song Hye Kyo tikrai turi pačius gražiausius draugus. Nuo tada, kai ji pradėjo filmuotis „Nw, We Are Breaking Up“, du jos draugai jau išsiuntė kavos sunkvežimius jai ir likusiai įgulai bei aktoriams.

Gegužės 18 d. aktorė savo „Instagram Stories“ paskyroje pasidalino kavos sunkvežimio nuotrauka, kurią jai atsiuntė Park Hyung Sik, ir parašė mielą padėkos žinutę.Kavos puodelio rankovėje, kurią taip pat atsiuntė Park Hyuk Sik, buvo užrašytas labai apgalvotas pranešimas. Jame parašyta: „Palaikau Hye Kyo ir komandą „Dabar, mes išsiskiriame!“.

Dovana buvo dar prasmingesnė, nes joje taip pat buvo keli padrąsinantys baneriai – vienas horizontalus ir vienas vertikalus. Horizontalus naudojimas šiek tiek pakoregavo dramos pavadinimą ir pakeitė jį į „Dabar aš rūpinuosi tavęs“. Kita vertus, vertikalioje pusėje rašoma: „Džiaukitės ir džiuginkite“.

JEI PASLAUGATE: „Penthouse“ aktorius Lee Tae Bin pateikia šokiruojančių detalių apie jį ir Kim Young Dae personažą

Nors žinutė gali būti miela, įprasta, kurią siunčia vienas draugas kitam, ypač tame pačiame versle dirbančio žmogaus, kuris žino, kaip tai gali būti varginantis, tačiau negali atsistebėti, ar Song Hye Kyo šiandien ką nors išgyvena. Žinutė „pralinksmink“, atrodo, reiškia, kad aktorei viskas ne taip gerai.

Belieka išsiaiškinti, ar tai, kas gali trukdyti aktorei, vieną dieną paskelbs naujienas.

„Now, We Are Breaking Up“ yra viena iš dviejų 2021 m. Song Hye Kyo laidų. Tai yra žvaigždė. Be Song Hye Kyo, kiti aktoriai yra Jang Ki Yong, Choi Hee Seo, Kim Joo Heon, EXO's Sehun, Girl's Day's Yura ir daugelis kitų.

„Yoo Ah“ taip pat šį mėnesį išsiuntė kavos sunkvežimį

Anksčiau šį mėnesį Yoo Ah In taip pat atsiuntė kavos sunkvežimį savo draugui ir likusiems „Now, We are Breaking Up“ aktoriams ir įgulai. Panašiai tuo metu aktorė nuėjo į savo IG istorijas ir padėkojo draugui, kreipdamasi į jį tikruoju vardu. „Ačiū, pone Hong Sikai“, – rašė ji.

Tuo metu kavos sunkvežimis taip pat turėjo horizontalią ir vertikalią reklamjuostę. Vienas iš jų Song Hye Kyo liepė būti stipriam, kitas – laidos komandai, liepdamas kovoti toliau.

Vis dėlto Song Hye Kyo ir jos draugų ratas siunčia vienas kitam kavos sunkvežimius. Galima prisiminti, kad prieš dvejus metus, dar prieš prasidedant pandemijai, aktorė savo gerą IU draugą – kavos sunkvežimį – atsiuntė į pastarojo „Hotel de Luna“ filmavimą.

„Now, We Are Breaking Up“ premjera įvyks 2021 m. birželio mėn.

SKAITYTI DAUGIAU: „Penthouse 3“ anonsas užsimena apie galimą Jo Soo Mino sugrįžimą

Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Annie Dee.