Parkas Myung Hoonas, pirmą kartą pasirodęs BIFF scenoje, išreiškė dėkingą širdį sakydamas: „Labai ačiū. Aš galėjau tęsti savo gyvenimą 20 metų. Galėjau tęsti savo vaidybą. Tai pamačiusi buvau labai šokiruota ir išsigandusi. Buvau šokiruota ir išsigandusi, bet labiau šokiruota, kai paskelbė rezultatus. Man buvo stebuklingas momentas, kai galėjau prisijungti prie „Parasite“.

Be to, Park Myung Hoon taip pat padėkojo gerbėjams ir žiūrovams už aktorę Lee Jung Eun, kuri negalėjo dalyvauti ceremonijoje. Jis pridūrė: „Įteiksiu šį apdovanojimą Lee Jung Eun, kuris sunkiai dirbo“.

Tuo tarpu BIFF prasidėjo spalio 3 d., Busane jis vyks 10 dienų. Apdovanojimuose dalyvauja puikūs menininkai ir kino kūrėjai kartu su savo puikiais darbais, kurie buvo pripažinti už praėjusius metus. Festivalyje visas 10 dienų bus rodomi filmai.Kita vertus, įvairūs menininkai jau atsineša įvairius apdovanojimus, pavyzdžiui, Jeon Yeo Bin, kuris gavo „Naujoko aktorės apdovanojimą“, ir Seong Yu Bin taip pat turi „Naujoko aktoriaus apdovanojimą“. Lim Yoona taip pat atsiėmė „Populiariosios žvaigždės apdovanojimą“, kuri neseniai sutelkė 9 ​​milijonus kino žiūrovų į savo filmą „EXIT“. Yoona sakė: „Aš turiu laimingą vasarą, nes man taip patiko „EXIT“, kad gavau populiarumo apdovanojimą. Noriu jus visus pasveikinti. Prašau palaikyti mane ateityje.'

Be to, Do Kyung Soo už filmą „Sūpynės vaikai“ gavo vyriškos lyties atitikmenį už „Populiarumo apdovanojimą“. Be to, Ki Joo Bong ir Jeon Do Yeon laimėjo atitinkamai „Geriausio aktoriaus“ ir „Geriausios aktorės“ titulus.

Filmų festivalis, pradėtas 1858 m., buvo sustabdytas po 16-ojo apdovanojimo 1973 m. ir atnaujintas praėjusiame 2008 m. Busano tarptautiniame kino festivalyje. Be apdovanojimų rezultatų ir filmo laukimo, kas bus ekrane, žurnalistai, žiūrovai ir gerbėjai taip pat tikėjosi pamatyti kasmetiniame renginyje dalyvausiančių žvaigždžių mados taką.