Įvairiapusis menininkas Jung Yong Hwa pagaliau vėl susitiks su savo gerbėjais per artėjantį internetinį gerbėjų susitikimą birželį!

CNBLUE atlikėjas Jung Yong Hwa solo gyvai išpildys savo gerbėjų svajones

Neseniai paskelbtoje CNBLUE namų agentūros FNC Entertainment ataskaitoje buvo patvirtinta, kad „Parduok savo vaiduoklių namus“ aktorius Jung Yong Hwa surengs virtualų gerbėjų susitikimą ateinantį birželio 20 d.

Renginys, kurio tema „2021 m. Jung Yong Hwa Online Fan Meeting Yong Stay“, turėtų prasidėti 18:00 val. (KST).„Parduok savo vaiduoklių namus“ žvaigždė Jung Yong Hwa birželio 20 d. surengs savo pirmąjį gerbėjų susitikimą internete(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Teigiama, kad tai pirmasis jo solo internetinis renginys po „Alohwa“, kuris įvyko lygiai tą patį birželio mėnesį prieš metus (2020 m.). Būsimas renginys taip pat bus išankstinė ir ypatinga jo gimtadienio, kuris bus birželio 22 d., šventimas.

Internetinį gerbėjų susitikimą sudarys linksmi žaidimai, susitikimai su Jung Yong Hwa vietiniais ir tarptautiniais gerbėjais ir dar daugiau. Tai taip pat gali būti jūsų galimybė virtualiai pamatyti CNBLUE nario pasirodymą gyvai!

„Parduok savo vaiduoklių namus“ žvaigždė Jung Yong Hwa birželio 20 d. surengs savo pirmąjį gerbėjų susitikimą internete(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Jung Yong Hwa savo gimtadienio dieną taip pat planuoja išleisti kinų EP pavadinimu „Stay in Touch“.

Jungo Yong Hwa chemija su Jang Na Ra filme „Parduok savo vaiduoklių namus“

„Parduok savo vaiduoklių namus“ žvaigždė Jung Yong Hwa birželio 20 d. surengs savo pirmąjį gerbėjų susitikimą internete(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Jungas Yong Hwa šiuo metu vaidina KBS trečiadienio–ketvirtadienio dramoje „Parduok savo vaiduoklių namus“ kartu su „Oh My Baby“ žvaigžde Jang Na Ra.

Grupės narys atlieka ekstrasenso personažą – sudėtingą vaidmenį, dėl kurio jis parodo visas savo, kaip aktoriaus, potencialas.

Jo chemija su dainininke ir aktore Jang Na Ra taip pat yra vertinama žiūrovų, nes jie abu turi panašumų kaip menininkai.

„Parduok savo vaiduoklių namą“ yra pirmoji jų bendra drama, bet atrodo, kad ekrane jie jau užmezgė stabilų ryšį.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Parduok savo vaiduoklių namą“ 8 serija: mieli Jungo Yong Hwa gestai priverčia Jang Na Ra nusišypsoti

Jung Yong Hwa (2)(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Be to, jiedu mėgsta dainuoti ir vaidinti.

Iš tiesų, Patvirtinta, kad Jang Na Ra paskolino savo gražų balsą vykstančios dramos OST.

Serialo pradžioje Jung Yong Hwa savo dainuojamąjį balsą jau demonstravo oficialiame „Sell Your Haunted House“ garso takelyje.

Tuo tarpu Jang Na Ra ir Jung Yong Hwa ir toliau linksmins žiūrovus savo nesibaigiančiomis ginčų akimirkomis filme „Parduokite savo vaiduoklių namus“.

Taip pat yra būsimų istorijos vingių, kurių turėtumėte laukti!

JEI PASLAUGATE:Įspūdinga Jungo Yong Hwa vaidyba filme „Parduok savo vaiduoklių namą“ pritraukia žiūrovų dėmesį

Ką labiausiai džiaugiatės, jei turite galimybę virtualiai susitikti su Jungu Yong Hwa? Nepamirškite pasidalinti savo mintimis su mumis komentaruose!

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins