KBS 2TV naujoji trečiadienio–ketvirtadienio drama „Parduok savo vaiduoklių namus“ išleido naujus kadrus, kuriuose pateikiama keletas spoilerių būsimam epizodui!

„Parduok savo vaiduoklių namą“, dar vadinamas „Daebako nekilnojamuoju turtu“, seka egzorcistą/nekilnojamojo turto agentą ir suktuką, kurie kartu stengiasi atsikratyti vaiduoklių ir piktosios auros iš persekiojamų įstaigų, taip pat atskleisti keistas istorijas.

TAIP PAT SKAITYKITE:Sužinokite daugiau apie pirmąjį Jang Na Ra ir Jung Yong Hwa susitikimą skiltyje „Parduok savo vaiduoklių namą“ + 1 serijos santrauka

Jang Nara vaidina Hong Ji Ah, trumpalaikį egzorcistą ir „Daebak Real Estate“ savininką. Tuo tarpu CNBLUE narys Jung Yong Hwa veikia kaip Oh In Bum – sukčius, kuris užsidirba pragyvenimui apsimesdamas egzorcizmo ekspertu.„Parduok savo vaiduoklių namą“ 2 serija: CNBLUE Jung Yong Hwa apsės velionė Jang Naros motina

2 serijoje „Parduok savo vaiduoklių namus“ Hong Ji Ah ieškojo ekstrasenso, kuris galėtų padėti išlaisvinti jos velionę motiną, kuri virto kerštinga vaiduokliu. Paaiškėjo, kad Oh In Bum, anot Hongo, yra ekstrasensas. Tačiau In Bum ja netikėjo ir nenorėjo daugiau jos matyti.

SUSIJĘS: „Parduok savo namą vaiduokliu“ 2 serija: Jang Na Ra nori, kad Jung Yong Hwa taptų jos naujuoju aiškiaregiumi

Prieš šią sceną In Bum buvo apsėstas vaiduoklio, kuris buvo atskleistas kaip velionė Hongo motina. Po kurio laiko Ji Ah sugebėjo išlaisvinti dvasią ir išgelbėti In Bum, tačiau prisiminimai apie vaiduoklį liko Oh In Bum, o ne Hong Ji Ah.

Po to „In Bum“ pamatė prisiminimą, kaip Ji Ah motina nužudė savo dėdę. Jis nepasakojo Hongui apie prisiminimą, o paprašė jos suvienyti jėgas su juo.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino KBS Drama (@kbsdrama)

Būsimo serijos spoileriai „Parduokite savo vaiduoklių namus“.

Naujose nuotraukose, kurias KBS išleido balandžio 19 d., buvo atskleista, kad Hong Ji Ah ir Oh In Bum kartu atsidūrė policijos nuovadoje. Tyrimo metu jie rodo skirtingas reakcijas. Hong Ji Ah galima pamatyti vėsioje ir ramioje būsenoje, o Oh In Bum atrodo nervingas ir sutrikęs dėl to, kas vyksta. Kang Hong Seok, kuris vaidina vyriausiąjį Heo, taip pat yra su jais policijos nuovadoje. Kodėl jie tiriami ir kaip jie atsidūrė policijos komisariate? Ar jie galėtų tai įveikti be kliūčių?

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: KBS maždaug trims mėnesiams po „Daebak Real Estate“ sustabdys naujų trečiadienio–ketvirtadienio dramų transliaciją

Ši scena buvo įrašyta praėjusį sausį. Nors Jang Nara ir Jung Yong Hwa vaidina priešingų charakterių personažus, jie pasižymi puikia chemija, vaidindami filmavimo aikštelėje yra aistringi ir profesionalūs.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino KBS Drama (@kbsdrama)

Filmo „Parduok savo vaiduoklių namus“ prodiuserių komanda komentavo, kad Jang Nara ir Jung Yong Hwa yra puikūs aktoriai, dėl kurių žiūrovai visiškai pasineria į pagrindinius veikėjus Hong Ji Ah ir Oh In Bum, kurie yra du labai skirtingi asmenys.

Prodiuserių komanda pridūrė, kad paviršutiniškas aiškinimas iki galo nepaaiškins, kaip ir kas atsitiko policijos tyrimo scenoje dėl Hong Ji Ah ir Oh In Bum. Jie teigė, kad ši scena slepia dar vieną paslaptį ir pakeis dviejų veikėjų santykius, todėl paskatino visuomenę įsijungti į dramą.

„Parduok savo vaiduoklių namus“ 3 serija bus transliuojama balandžio 21 d., 21.30 val. KST.

Norėdami gauti daugiau naujienų apie kitas „K-Pop“ naujienas, visada atidarykite skirtukus čia, „Kpopstarz“.

Priklauso Kpopstarz.

Parašė Mhaliya Scott