Dabar, kai „Single's Inferno“ 2 sezonas oficialiai baigėsi, žiūrovai nori daugiau sužinoti apie aktorius, ypač apie salos šlovę Park Se Jeong.

Tarp pirmųjų pristatytų 25 metų Pietų Korėjos gražuolė sužavėjo žiūrovus lieknu, bet tonizuotu kūnu ir įdegusia oda.

Jos tobulo tonuso kūnas atsirado dėl to, kad ji nepraleido treniruočių, atskleidžia, kad ji treniruojasi tris ar keturis kartus per savaitę ir vieną ar du kartus žaidžia vejos tenisą.Kalbant apie savo profesiją, paskutiniame epizode ji atskleidė, kad dirba profesionaliu modeliu. Remiantis savo „Instagram“, ji priklauso „YG Entertainment“ modelių agentūrai „r KPLUS“ ir bendradarbiauja su Yoon Young Bae, Hee Yeon Kim ir kt.

Idealus Park Se Jeong tipas

(Nuotrauka: Park Se Jeong Instagram)

Per „Single's Inferno 2“ aktorių pristatymą Park Se Jeong pasidalijo, kad ieško žmogaus, kuris ja pasirūpintų.

Savo grožiu ir neabejotina charizma 25-erių manekenė sako retai pralaimėjusi, kai kalba eina apie vyrą, kuriuo domėjosi.

Paklausta apie tai, kuo ji patraukli, ji mato savo „seksualų kūną“ ir gražias akis, taip pat asmenybę yra tie veiksniai, dėl kurių ji yra graži ir patraukli priešingai lyčiai.

Ar Park Se Jeong iš „Single's Inferno 2“ yra singlas?

Pasibaigus 2-ajam „Netflix“ realybės šou sezonui, aktoriai dalijasi dar niekad nematytomis nuotraukomis saloje ir savo susitikimo akimirkomis su kitais dalyviais.

Įdomu tai, kad kai kurie sekėjus nustebino netikėtu susitikimu su buvusiais 1 sezono aktoriais.

SKAITYTI DAUGIAU: „Single's Inferno 2“: kas iš aktorių vis dar susitikinėja po „Netflix“ šou finalo

Prisiminkime, Kim Se Jun pažinojo Oh Jin Taek iš praėjusio sezono, nes jis dirba siuvėju „Ascottage“, mados prekės ženkle, kurį įkūrė realybės žvaigždė.

Lee Nadine ir Shin Dong Woo taip pat susipažino su Kim Jun Sik, nes jie visi yra toje pačioje pramonės šakoje, nes buvęs 1 sezono aktorius yra sveikatos produktų pradedančios įmonės generalinis direktorius.

Sąrašą papildo Park Se Jeong, kuris paskelbė praėjusio sezono akimirką su Moon Se Hoon.

„Instagram“ istorijoje 25 metų gražuolė ant nuotraukos parašė „Solji“ su „Solji“, turėdamas omenyje „Solo Inferno“.

Įdomu tai, kad sekančioje istorijoje Park Se Jeong atskleidė, su kuo ji buvo, ir paaiškėjo, kad tai buvo 1 sezono karštakojis Se Hoon su antrašte „Šiandien tu esi mielas berniukas“.

(Nuotrauka: Moon Se Hoon Instagram)

Dėl to internautai spėja, kad ji ir buvusi realybės žvaigždė susitikinėja, tačiau Se Jeong ar Moon Se Hoon dar nepatvirtina, ar gandai apie pasimatymus yra tiesa.

JEI PASLAUGATE: „Single's Inferno 2“ gerbėjų mėgstamiausia Kim Se Jun įgijo nuostabų koledžo laipsnį

br /> Parašė Geca Wills