Aktorė Park Shin Hye kaip tik vasaros sezonui atnaujina šukuoseną! Naujasis kūrinys sukrėtė ne tik jos gerbėjus, bet ir internautus visame pasaulyje.

Gegužės 28 dieną žinoma aktorė į savo socialinių tinklų paskyrą įkėlė atsitiktinę veidrodinę asmenukę su prierašu 'Kas nors pasakykite man, kaip greičiau išauginti plaukus?'

Park Shin Hye yra žinomas dėl ilgų ir natūraliai tiesių plaukų. Tačiau vasarai ji pasirinko stilingą pečių ilgio kirpimą su sluoksniais. Jos sekėjai stebisi, bet tikrai myli naują aktorės plaukų stilių.Štai keletas komentarų:

„Ji tiesiog tokia miela“.

„Kaip Park Shin Hye tokia graži?

'Jai taip pasisekė, kad ji yra tokia nuostabi.'

Park Shin Hye vaidins zombių trileryje pavadinimu „ Gyvas kartu su aktoriumi aktorius Yoo Ah In birželio 24 d.

Šis filmas pasakoja apie miestą, kuris buvo užkrėstas nežinomu ir paslaptingu virusu, dėl kurio miestas apėmė visišką chaosą ir galiausiai buvo uždarytas. Tada du išgyvenusieji lieka visiškai izoliuoti ir bando gyventi bei išgyventi kritinėje situacijoje.

Alive, pavadintą #Alive, vadovauja režisierius Cho Il-hyungas, kuriame vaidina aktoriai Yoo Ah-in ir Park Shin-hye. Šis filmas sukurtas pagal amerikiečių filmą „Vienas“, kurį 2019 m. išleido Mattas Nayloras, kuris kartu su režisieriumi Cho Il-hyungu pritaikė scenarijų.

Pietų Korėjos aktorė ir dainininkė Park Shin-hye gimė 1990 m. vasario 18 d. Ji buvo plačiai pripažinta už vaidmenį melodramose, būtent „Laiptai į dangų“ (2003) ir „Dangaus medis“ (2006). Ji laikoma viena produktyviausių savo kartos aktorių ir dar daugiau pripažinimo sulaukė už vaidmenis televizijos dramose Tu esi gražus (2009), Įpėdiniai (2013), Pinokis (2014-2015), Gydytojai (2016). ir „Memories of the Alhambra“ (2018–2019).

Park Shin-hye buvo įtrauktas į sąrašąForbes Korėjos jėgos įžymybė. Ji užėmė 33 vietąrdvieta 2015 m. ir 12 vieta 2017 m.

Aktorė gimė mGvangjuir užaugoSongpos rajonas,Seulas. Jos vyresnysis brolis yraPark Shin-wonkuris žinomas kaip gitaristas ir kompozitorius. Pirmą kartą pramogų industrijoje ji pasirodė muzikiniame vaizdo klipe „Flower“, kurį dainavoLee Seung-hwanas. Po to Park Shin-hye praėjo oficialius dainavimo, šokių ir vaidybos mokymus, kad sustiprintų savo talentą.

Park Shin-hye dabar yra viena paklausiausių gerbėjų po jos populiarios dramosPinokisišleistas 2014-2015 m. Ji palaikė tokius prekės ženklus kaipMamondeirBruno Magliir visi pardavimai išaugo dėl jos pritarimo. Ji taip pat dominavo tarptautiniuose prekės ženkluose, tokiuose kaip Italijos prabangos prekės ženklasBruno Magli, prancūzų lauko drabužių prekės ženklasSorosir filipiniečių drabužių prekės ženklasSuoliukas.

Dainininkė / aktorė taip pat yra pirmoji įžymybė, pasirinkta būti VISA modeliu, taip pat pirmoji Korėjos žvaigždė, išrinkta pasauline Austrijos juvelyrikos prekės ženklo „Swarovski“ ambasadore. Britų juvelyrų prekės ženklas Olivia Burton taip pat išrinko Park Shin Hye savo pirmuoju prekės ženklo ambasadore Korėjoje.