Šokiruota ir netikinti telefone buvo nuotraukos, kuriose jos vyras Lee Tae Oh su draugais ir nepažįstama moterimi kurorte. Antroje „Vedusių pasaulio“ serijoje Ji Sun Woo sužinojo, kad jos artimiausi draugai žinojo apie slaptą jos vyro romaną. Ji jautėsi išduota ir įskaudinta. Tada ji atpažino jaunąją ponią Yeo Da Kyung, jos kantraus ir turtingo verslininko dukrą.

Tae Oh vakarėlyje dalyvavo visa šeima. Sun Woo žiūrėjo į Da Kyungą iš tolo. Jigalvojo nužudyti savo vyrą, tačiau sūnus ją suprato ir pabudo iš vaizduotės. Ji tęsė šventę ir paruošė tortą Tae Oh. Per savo gimtadienio kalbą Tae Oh pripažino visus jų svečius. Jis taip pat padėkojo savo žmonai Sun Woo už renginio organizavimą

Kalbos pabaigoje jis pasakė jai „Aš tave myliu“ ir visi apsidžiaugė. Sun Woo priėjo prie Tae Oh centre ir pabučiavo jį. Da Kyungas pamatė susituokusios poros gestą ir apsisuko. Sun Woo pasidarė bloga dėl visko, kas nukrito vos per dieną, todėl ji grįžo namo anksti, palikdama Tae Oh su lankytojais ir jų sūnumi Lee Joon Youngu.

Kol Sun Woo buvo išvykęs, Tae Oh gavo galimybę pasikalbėti su Da Kyung. Jie susitiko sode, o Da Kyung jautėsi nusiminęs dėl Tae Oh žinutės savo žmonai. Tačiau jis paaiškino, kad ėmėsi netikrų veiksmų, kad parodytų žmonėms ir Sun Woo, kad jam rūpi. Da Kyung pagrasino jam baigti santuoką arba ji pati tai padarys. Tae Oh įtikino Da Kyung duoti jam laiko. Jis ištiesė ranką prie jos ir intymiai pabučiavo Da Kyung.

Pasiekusi savo kambarį Sun Woo paėmė lagaminą ir susikrovė visus Tae Oh drabužius. Ji planavo priversti Tae Oh palikti namus. Jai į galvą atėjo daug dalykų. Staiga atvyko Joonas Youngas su Sul Myung Sook. Joon Young nuėjo į savo kambarį ir užmigo.

Sun Woo susidūrė su Myung Sook apie jos žinias apie slaptą Tae Oh romaną ir šaukė ant jos, kad ji nesakė jai tiesos. Myung Sook prašė atleidimo, bet nesėkmingai, paskatino ją išvykti. Ji nuėjo į Joon Young kambarį ir prisiminė, kad jis nori praleisti beisbolo stovyklą su savo tėvu. Sun Woo jautėsi labiau sutrikusi, ar ji išspręs Tae Oh iš namų, ar ne. Tae Oh atvyko vėlai vakare girtas ir nuėjo tiesiai miegoti.

Kitą rytą Sun Woo paruošė pusryčius ir pasveikino Tae Oh. Ji nepaminėjo, kad žinojo apie jo romaną. Ji leido sūnui mėgautis veikla su tėvu. Sun Woo išvyko į darbą, o Tae Oh lydėjo jų sūnų į naktinę beisbolo stovyklą.

Vėliau po pietų Sun Woo savo klinikoje priėmė naują pacientą, ne ką kitą, o jos vyro mylimąjį Da Kyungą. Ji paprašė medicininės konsultacijos. Sun Woo nustebo sutikusi ją, bet ji apsimetė nieko nežinanti apie Da Kyung romaną su savo vyru. Myung Sook pamatė, kaip Da Kyung įėjo į Sun Woo kliniką.

Da Kyung sakė, kad jautė pykinimą, silpnumą, neturi apetito ir kad jai skauda kūną. Sun Woo paėmė kraujo mėginį, kad patikrintų, ar nėra infekcijų, ir paprašė jos atlikti šlapimo tyrimą. Sun Woo paklausė Da Kyung, ar ji šiuo metu yra seksualiai aktyvi ir su kuo nors susitikinėja. Da Kyung patvirtino, kad palaiko ryšius su vedusiu vyru. Sun Woo susilaikė ir tęsė savo užrašus. Da Kyung tęsė, kad vyro žmona apie jų santykius nežino.

Sun Woo atsistojo ir patikrino nėštumo testą, naudodama Da Kyung šlapimą, ir jis buvo teigiamas. Ji jautėsi sukrėsta. Ji papasakojo Da Kyung apie savo nėštumą. Da Kyung buvo priblokštas ir išėjo pasikalbėti su ginekologu. Myung Sook nuėjo į Sun Woo biurą ir papasakojo, kad Da Kyung prašo aborto.

Tae Oh ir Joon Young grįžo iš beisbolo stovyklos. Sun Woo vakarienei gamino kepsnį ir su šeima linksmai kalbėjo apie beisbolą.

Kitą rytą Sun Woo laukė Tae Oh pusryčių. Ji susitaikė su juo dėl jo romano, bet jis tik neigė, kol ginekologas Myung Sook susisiekė su Tae Oh ir pasakė, kad Da Kyung yra nėščia.

Tae Oh paliko jų namus ir pasakė Sun Woo, kad reikia skubių dalykų.