Pirmoji labai lauktos internetinio filmo dramos „Sūris spąstuose“ serija pasirodė eteryje ir jums gali kilti klausimas, ar ji verta ažiotažo. Neperskaitę originalaus internetinio filmo, negalime komentuoti, kiek jis teisingas jo šaltiniui, tačiau pateikiame penkias priežastis, dėl kurių galbūt norėsite jį žiūrėti.

  1. Park Hae Jin: Aktorius vaidina Yoo Jungą, studentą, kuris apibūdinamas kaip populiarus ir vis dėlto kažkaip paslaptingas. Iš pažiūros jis gražus, simpatiškas ir turtingas, todėl jis labai populiarus. Tačiau jis turi daugiau, ir tik vienas žmogus tai įtaria. Parkas puikiai išlaiko pokerio veidą, todėl retai įtariate tikruosius jo veikėjo ketinimus. Pirmosios serijos pabaigoje žiūrovai gali įtarti, kad jis domisi Hong Seol, kurią vaidina Kim Go Eun, tačiau jai tai neaišku. Ji įsitikinusi, kad jis turi asmeninį kankinimo planą, sukurtą tik jai.

  2. Kim Go Eun: Aktorė vaidina labai simpatišką kolegijos studentą Hong Seol. Nesunku susitapatinti su jos sunkumais išlikti mokykloje ir gerai mokytis, nepaisant to, kad tenka dirbti. Ji yra tokia asmenybė, kuri įgyja ištikimų draugų, todėl žinai, kad ji jiems padėjo. Tai pirmoji Kim Go Eun drama, todėl jos sugebėjimas sukurti simpatišką dramos personažą yra įspūdingas.  3. Draugai: Nam Joo Hyuk ir Park Min Ji vaidina ištikimus draugus, kurie palaikys Hong Seol, kad ir kas būtų. Nam Joo Hyuk personažas rizikuoja pakliūti į bėdą, kad ją išgelbėtų. Park Min Ji yra pasirengusi pasidalinti savo sunkiai uždirbtais pinigais, kad jie galėtų kartu eiti į mokyklą. Kad ir kokie sunkūs būtų Hong Seol, jos draugai ją palaiko.

  4. Antrasis siužetas: Pirmojo epizodo pabaigoje žiūrovai sutinka du naujus personažus, kurie gali turėti ką nors bendro su Yoo Jungo saugomomis paslaptimis. Lee Sung Kyung vaidina išlepintą turtingą merginą, o Seo Kang Joonas – jos klajojantį brolį. Galime tikėtis, kad šie personažai apsunkins dalykus tiek Yoo Jungui, tiek Hong Seolui.

  5. Kolegijos gyvenimo vaizdavimas: Drama parodo gerus ir blogus kolegijos gyvenimo aspektus. Blogoji pusė yra klikos, snobizmas, vienatvė ir finansinės kovos, tačiau iš geros pusės yra stiprus bičiulystės jausmas ir tikimybė, kad sunkiai dirbdami galite pagerinti savo gyvenimą.

Ar matėte pirmą epizodą? Ką manote? Jei skaitėte internetinį filmuką, praneškite mums, kaip jis veikia.