Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą(Nuotrauka: Naver)
Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą

Filmas pavadinimu „Dvigubas Patty“ laikomas pirmuoju Kpop grupės „Red Velvet“ narės Irene filmu. Pranešta, kad minėtas filmas vis tiek bus išleistas šių metų pabaigoje. Jokio grafiko pakeitimo neįvyko.

„Double Patty“ valia savo istoriją sutelkia į Lee Hyun Ji personažą, kurį vaizduoja Irene, kuri yra trokštanti inkaro moteris, ir Kang Woo Ram, kurią vaidina Shin Seung Ho, vidurinės mokyklos imtynių žaidėjas. Spalio 23 d., KT (filmo platintojo) pareigūnas išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad filmas šiuo metu yra antroje gamybos pusėje po filmavimo. Jis bus išleistas šių metų pabaigoje, kaip numatyta. Nepriklausomai nuo naujausios problemos, susijusios su ing Irene, pagrindinis tvarkaraštis vis tiek vyks kaip planuota. Tačiau ateityje ji gali keistis priklausomai nuo teatro situacijos“, – aiškino atstovė.

KT taip pat pašalino gandus teigdamas, kad gamybos komanda turėjo blogos patirties su Irene. Jie paneigė problemą ir pareiškė, kad minėtas įrašas @xoxodummi paskyros socialinėje žiniasklaidoje akivaizdžiai nėra iš KT darbuotojai. Jie patikrino ir ištyrė su produkciją ir įgulos narius bei įrodė, kad straipsnį parašęs asmuo nėra filmavimo grupės darbuotojas.Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą(Nuotrauka: Naver)
Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą

Po Irenos incidento vienoje paskyroje socialiniuose tinkluose dalijamasi savo bloga patirtimi su įžymybe. Įraše buvo rašoma: Neseniai filmavau filmą su įžymybe. Anksčiau buvau susitikęs ir su daugybe įžymybių dirbęs, bet šis žmogus man neįsivaizduojamas. Nors šiame įraše nebuvo paminėta Irene ir „Double Patty“ vis dar sukėlė ginčą apie Ireną, kuris iš karto paplito.

Be to, KT paaiškino, kad jį paskelbė ne jų darbuotojai ir jie net nežino, ar tas asmuo kada nors dirbo su „Double Patty“ rinkinys. KT bandė ištirti ir patvirtinti, ar konkretus asmuo kada nors yra dirbęs su scenografija aktorių grimo padėjėju, tačiau niekas nepatvirtino, kad šį įrašą parašęs asmuo būtų su jais dirbęs. Šiuo metu KT deda visas pastangas, kad atsektų ir susektų asmenį, skleidžiantį šį melagingą gandą.

„Double Patty“ laikomas pirmuoju Red Velvet Irene didelio ekrano projektu nuo tada, kai ji debiutavo pramogų industrijoje. Tai pirmasis originalus KT sukurtas komercinis filmas, kuriam vadovauja režisierius Baekas Seungas Hwanas, praėjusiais metais atsiėmęs 27-ąjį Korėjos kultūros ir pramogų apdovanojimą už savo filmą „Kaip pirmoji taurė“.

Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą(Nuotrauka: asianwiki)
Red Velvet Irene filmas „Double Patty“ pasirodys pagal išleidimo datą

Anksčiau buvo pranešta, kad Irene įsivėlė į ginčą, kai dainininkės įniršio auka tapo žurnalo redaktorė-stilistė. Kai ši problema kilo ir tapo karšta tema Korėjos žiniasklaidoje, „SM Entertainment“, kuri yra „Red Velvet“ agentūra, pareiškė, kad jie pradėjo tyrimą ir galiausiai atsiprašė.

Nors KT patvirtino, kad jie laikysis savo premjero tvarkaraščio, tikimasi, kad gamybai bus sunku reklamuoti jų filmą dėl dabartinių ginčų, į kuriuos įsivėlė pagrindinė jų aktorė Irene.