RHONY Ramona dainininkė prieš Kristen Taekman! Tikrosios Niujorko namų šeimininkės Ramona Singer šį sezoną elgiasi kaip beprotiška! Naujųjų namų šeimininkių žvaigždė ir modelis Kristen Taekman nežiūri į niekšišką Ramonos Singer elgesį. Tiesą sakant, Kristen visiškai stovi ant žemės, todėl Ramona atrodo kaip smalsuolis, kuris labiau rūpinasi savo plaukais nei draugais. Ar Ramona Singer iš tikrųjų manė, kad gali išsisukti, išmesdama stiklinę Pinot į Kristen Taekman Berkšyre? Ramona sulaužė modeliui lūpą! Kas mano, kad Ramona mėto daiktus žmonėms į veidus? Labai tikiuosi, kad RHONY prodiuseriai apsvarstys galimybę atleisti Ramoną iš šou. Ir praėjusią savaitę po to, kai Kristen išpylė vandenį atgal į Ramoną, Singer netgi pavadino Kristen b*tch, kad sugadino jos brangų smūgį! Ramona per RHONY dar kartą įrodo, kad gali jį paruošti, bet negali to pakęsti. Dainininkė pradėjo vandens kovą, tačiau Ramona supyksta, kai Taekmanas iš tikrųjų kovoja. Ramona, dar žinoma kaip Rameana', pasak Taekmano per WWHL, visus erzino ir elgėsi lygiai taip pat, kaip Ramonas pamokslauja skatina nesielgti. Liepti Kristen rūpintis savo reikalais, o Ramona aiškiai peržengia savo ribas su Sonja Morgan?

O kaip apie tai, kaip Ramona palaikė Avivą po to, kai Drescher pavadino ją „balta šiukšle“ praėjusį sezoną RHONY. Kaip greitai Ramona pamiršta. Ramona praleido Heather vakarėlį, nes Aviva nebuvo pakviesta. Kaip greitai dainininkė pamiršta vadinti Aviva psichoze! Taigi, kai Kristen paskambina Ramonai, kad ji nepasirodė vakarėlyje, kuriame anksčiau sakė dalyvausianti, Singer eina iš proto dėl Kristen. Ar įsivaizduojate, jei Ramona rengtų vakarėlį, o Kristen nepasirodytų dėl to, kad buvo įžeista, kitos „Namų šeimininkių“ žvaigždės nebuvo pakviestos dalyvauti? Ramonas Singeris netektų akių obuolių! Kur eina tikrosios Niujorko namų šeimininkės Ramona Singer su tokiu veidmainišku elgesiu? Ramona Singer rodo RHONY, kad ji neturi manierų, takto ir klasės. Dainininkė elgiasi kaip vaikas, tačiau, kai ji taip pašaukiama, pokalbį vėl perkreipia į ką nors ar ką nors kitą, kad nustumtų nuo jos šilumą. Dainininkė kišasi į Sonjos verslą, kai Sonjos jaunuoliai yra vienas iš vienintelių dalykų gyvenime, kurie šiais laikais Sonją daro laimingą. Ramona teigia, kad myli savo namų šeimininkių BFF, bet bet kuriuo atveju apkalba apie savo finansines problemas, žlugdo Sonjos verslą ir dabar sabotavo jos meilės gyvenimą.

Dainininkės stingeriui reikia pasitraukti nuo mūsų Niujorko namų šeimininkių! Išskyrus tai, kad Ramona elgiasi kaip beprotiška, RHONY nesugeba pristatyti kiekvienos serijos. Tokie pasakojimai, kaip Carole, atnaujindama savo butą išėmusi virtuvę, yra juokingi?! Kai Carole išpažintyje pasakė, kad Niujorko moterys nenaudoja savo virtuvės, aš vos nenukritau nuo kėdės. Aš gyvenu Niujorke ir kiekvieną dieną naudojuosi savo virtuve. Nors nesu turtinga Niujorko „Tikrųjų namų šeimininkių“ žvaigždė, maistą gaminčiau pati, net jei būčiau su Sonja Morgan „Upper East Side“. Na, tai buvo nuobodu, taigi, grįžkime prie Ramonos Singer ir jos naujos priešės Kristen Taekman bei jų didėjančio nesantaikos, dėl kurios RHONY gali būti skanus. O Ramona įsigijo kintamosios srovės, kad įsirengtų Heather namuose, buvo neįkainojama! Tačiau jos juokingas mini dramos žlugimas miške buvo pamišęs Ramonai. Pradedu jausti pagarbą naujokui ir gerbėjų numylėtinei Kristen Taekman. Taekman taip pat buvo proto balsas, kai negalėjo patikėti, kad praėjusią savaitę namų šeimininkės nesinaudojo nuostabiomis SPA paslaugomis. Jie tiesiog kabėjo ir gėrė, o bet kuri kita moteris visiškai mirtų, kad būtų prabangiame SPA be jokių finansinių apribojimų.Žmogau, aš pasidarysiu 30 minučių masažą ir sutrumpinu mane taip, lyg tai būtų paskutinė mano diena žemėje! Džiaugiuosi, kad Taekmanas nėra toks išlepintas ir neįvertintas kaip kitos namų šeimininkės. Ji nuolatos šaukia Ramoną ir neleidžia jai išsisukti, kad elgtųsi kaip šėtonas. Jos vienspalviai taip pat yra gana linksmi.

„Sonja yra vienintelis mano pažįstamas žmogus, galintis pasakiškai atremti bankrotą“, – sakė Kristen Taekman, turėdama omenyje gilius Sonjos finansinius sunkumus, o Morganui nekyla problemų sutalpinti sąskaitą įmantriame 7 moterų salone.

Taekmanas ištaria dar vieną šmaikštumą savo išpažintyje po to, kai Ramona metė savo Pinot ant Kristen sakydama: „Aš mokau savo vaikus nemuyti, nemesti. Ar Ramona praleido tą atmintinę prieš 65 metus?

„Ji nuolat mane stumdo. Nelaikau jos masalo. Manau, kad ją dar labiau nervina tai, kad aš dėl jos nesijaudinu. Aš su ja elgiuosi ramiai ir racionaliai ir jaučiu, kad tai jai nauja. Negražu niekam nieko mėtyti“, – savo tinklaraštyje po pasirodymo rašo Kristen.

Kristen šūkis „Aš nesu aštriausias įrankis pastogėje... bet aš esu graži“ naujokei namų šeimininkei nesuteikia jokio teisingumo. Jos „įrankis“ yra aštresnis nei Ramonos, Sonjos ir Avivos nuobodūs instrumentai kartu sudėjus.

Kieno pusėje tu esi? Kristen ar Ramona?