Son Ye Jin išreiškė savo stiprius jausmus neseniai įvykusiai K-dramai „Trisdešimt devyni“ su kitomis pagrindinėmis žvaigždėmis Kim Ji Hyun ir Jeon Mi Do.

JTBC serialui atsisveikinant su žiūrovais, 40-metė Hallyu žvaigždė ir jaunavedžiai pabrėžia melodramos svarbą jai, kaip aktorei ir moteriai.

Son Ye Jin kalba apie savo Cha Mi Jo vaidmenį filme „Trisdešimt devyni“

Trisdešimt devynerių spaudos konferencija Son Ye Jin(Nuotrauka: siuntimo Korėja)
Trisdešimt devynerių spaudos konferencija Son Ye Jin

Interviu, kurį gavo Korėjos žiniasklaida, TenAsia , Son Ye Jin dalijasi tuo, ką iš tikrųjų jaučia vaidindama Cha Mi Jo vaidmenį JTBC filme „Trisdešimt devyni“.Aktorė toliau apibūdino savo personažą kaip asmenį, kuris nusprendė slėpti savo skausmą, bet aš elgiausi kaip subrendęs ir šiltas žmogus.

Trečiadienio ir ketvirtadienio dramoje Cha Mi Jo, užaugusi turtingoje šeimoje, yra savo pačios dermatologijos klinikos vadovė ir generalinė direktorė.

Nepaisant to, kad gyveno patogų gyvenimą ir buvo apsupta mylinčios šeimos, ji negalėjo pabėgti nuo skaudžios praeities.

„Trisdešimt devyni“ atskleidžia, kaip Cha Mi Jo vaikystę praleido našlaičių namuose po to, kai ją paliko biologinė motina. Laimei, ją įvaikino šeima, kuri nerodė jai nieko, išskyrus meilę ir gerumą.

JEI PASLAUGATE: Gražiausios Korėjos aktorės nuo 30 iki 40 metų: Son Ye Jin, Kim Tae Hee, Song Hye Kyo, daugiau Hallyu Queens reitingų

Interviu tęsiant, Son Ye Jin atskleidžia JTBC serialo įtaką jai kaip asmenybei.

Ji paaiškino, kad „kaip aktorei, kaip moteriai ir kaip žmogui, kuriam ką tik praėjo trisdešimt devyneri, tai buvo darbas, kuris man suteikė daug paguodos“, pridūrė, kad „Trisdešimt devyni“ bus vienas iš nepaprastų projektų, išreiškiančių jos didelį pomėgį dramai.

Be to, Hallyu žvaigždę sujaudino ir K-dramoje matyta draugystė.

Trisdešimt devyni(Nuotrauka: JTBC)

Ji sako, kad „pavydi draugystės tiems, kurie rūpinosi vienas kitu labiau nei savimi“.

Galiausiai ji palinkėjo, kad „Trisdešimt devyni“ suteiktų žiūrovams „šiek tiek šilumos“ tiems, kurie išgyvena „pavargusį gyvenimą“, ir užjautė žiūrovus, kurie šiuo metu kenčia skausmą ir diskomfortą.

„Trisdešimt devyni“ galutiniai balai – visų laikų didžiausias žiūrimumo įvertinimas + ta pati data kaip Son Ye Jin vestuvės su Hyun Bin

(Nuotrauka: JTBC)

12 serijų serija yra Son Ye Jin sugrįžimas į mažą ekraną po to, kai kartu su dabartiniu vyru Hyun Bin tapo K-dramos „Crash Landing on You“ antrašte.

„Trisdešimt devynerių“ finalas baigiasi aukšta nata, pasižymėjus naują asmeninį rekordą.

Pasak Nielsen Korea, serialas surinko 8,1 procento vidutinį šalies įvertinimą – tai aukščiausias rodiklis nuo dramos premjeros.

Be to, žiūrovai socialinėje žiniasklaidoje taip pat sužadino finalinį epizodą, išreikšdami, kaip gražiai atlikta pabaiga. „Trisdešimt devynerių“ finalas taip pat buvo tą pačią dieną kaip Son Ye Jin vestuvės su Hyun Bin.

Kovo 31 dieną duetas susituokė per intymias vestuves po atviru dangumi Grand Walkerhill Seoul.

Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvių nuotrauka(Nuotrauka: „Vast Entertainment“ | Naver) Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvės (Nuotrauka: „Vast Entertainment“ | Naver) Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvės

„Šimtmečio vestuvėmis“ pramintose svečiai yra poros šeima, giminaičiai ir artimi draugai.

Renginyje buvo pastebėti Gong Hyo Jin, Kim Ji Won, kuris buvo Hyun Bin bendražygis filme „Slaptas sodas“, ir Jung Hae In, Son Ye Jin pagrindinis žmogus filme „Kažkas lietuje“.

SKAITYTI DAUGIAU: Son Ye Jin vestuvinės suknelės: šie žinomi dizaineriai yra už akinančių nuotakos suknelių

Šis straipsnis priklauso KDramastars
Parašė Geca Wills