Pasibaigus Cha Eun Woo sugrįžimo dramos „Sala“ 1 daliai, aktorius ir toliau kuria šurmulį internete. Ypač paviešintame serialo užkulisiniame vaizdo įraše darbuotojas prisipažino norintis apkabinti pagrindinę žvaigždę.

Cha Eun Woo buvo pagirtas už vaidmenį filme „Sala“

Cha Eun Woo retai palieka tendencijų sąrašą, nes jo vardas užima įvairias platformas dėl jo taip lauktos dramos pasirodymo „Saloje“. Jis atliko jauno kunigo, vardu Yo Han, vaidmenį. Skirtingai nuo savo ankstesnių personažų, Cha Eun Woo daugelį nustebino savo nuostabia transformacija.

(Nuotrauka: Ilgan Sports News)
„Salos“ darbuotojai linksmai prisipažįsta, kad dėl to norėjo Cha Eun Woo apkabinti

„Tikrojo grožio“ žvaigždė ne tik yra aktyvus stabas, bet ir daug dėmesio skiria savo aktoriaus karjerai. Dėl savo malonios asmenybės ir daugybės įgūdžių Cha Eun Woo užsitarnauja pagarbą iš savo bendradarbių ir kolegų.(Nuotrauka: TVING oficialus „Instagram“)
Cha Eun Woo charakterio transformacija „Saloje“ sulaukia sprogstamųjų reakcijų – štai ką sako žiūrovai

TAIP PAT SKAITYKITE: Cha Eun Woo „Veiksmo žvaigždės“ era prasideda, kai jis susilaukia pagyrų už kovos scenas filme „Sala“

Jis visada dėjo daug pastangų atlikdamas bet kokį jam skirtą vaidmenį. Netgi jo filme „Decibelis“ režisierius ir kolegos gyrė jį už darbo etiką. Beveik toks pat kaip jo serialas „Sala“, kuriame darbuotojai demonstravo sveikus ir linksmus santykius su Cha Eun Woo.

„Sala“ užkulisiai: personalo narys nepraleidžia galimybės apkabinti Cha Eun Woo

TVING išleido 4 ir 5 „Salos“ serijų užkulisius. Vaizdo įraše matyti, kaip darbuotojai gerbia jaunąjį aktorių. Visų pirma, filmuojant egzorcizmo sceną kambarys buvo labai mažas, o Eun Woo atsidūrė štabo glėbyje, kai išlipo iš kadro.

Tačiau, atsižvelgiant į mažą erdvę, darbuotojai suprato situaciją ir leido ASTRO nariui nufilmuoti sceną taip, kaip jam reikia.

Tačiau iškart pasibaigus scenai personalo narys negalėjo to nuslėpti ir tapo simpatiškas, kai suprato, kad tiesiog praleido brangią kartą gyvenime pasitaikančią progą apkabinti Cha Eun Woo, kai aktorius tiesiogine prasme papuolė į rankos.

Tai pasakęs, Cha Eun Woo kikeno ir buvo apstulbęs nuo juokingos personalo reakcijos.

„Sala 2“ – premjera vasario mėnesį

26-erių širdžių ėdikas šioje dramoje parodė savo didžiulį potencialą kaip veiksmo žvaigždė. Net žiūrovai liko sužavėti jo pasirodymais. Serialo pradžioje daugelis buvo be žado dėl vienos iš netikėtai seksualių jo scenų atliekant egzorcizmą.

Tuo tarpu žiūrovai ir gerbėjai neturėtų jaudintis, nes Cha Eun Woo kartu su Kim Nam Gil, Lee Da Hee, Sung Joon ir kitais vasario 24 d. grįžta į antrąją fantastinės veiksmo dramos „Sala“ dalį.

JEI PASLAUGATE: „Sala“ 6 serija: ar Kim Nam Gil ir Cha Eun Woo įvykdė pareigas apsaugoti Lee Da Hee?

Ką galite pasakyti apie juokingą Cha Eun Woo bendravimą su „Salos“ darbuotojais? Pasidalinkite savo mintimis/atsakymais komentaruose!

Norėdami gauti daugiau K-Drama, K-Movie ir įžymybių naujienų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, KDramastars.