Aukso medalininkas oficialiai pasveikino savo naująjį talentą Seol In Ah!

„Verslo pasiūlymo“ žvaigždė oficialiai pasirašė sutartį su talentų agentūra, kurioje yra didžiausi K-dramalando vardai.

„Seol In Ah“ dabar yra „Seo Ye Ji“ ir „Kim Soo Hyun“ etiketės

Kaip cituoja a Korėjos lizdas , Seol In Ah naujoji agentūra apibūdino aktorę kaip asmenį, turintį „ir patrauklų vaizdą, ir tvirtus aktorinius įgūdžius“.Seol In Ah(Nuotrauka: aukso medalininkas oficialus „Instagram“)

Be to, aukso medalininkė taip pat prašė gerbėjų „palaikymo ir laukimo, kad aktorė Seol In-ah, turinti begalinį potencialą parodyti savo vaidybą, nepaisant žanro, ateityje galėtų tęsti aktyvią veiklą su aukso medalio laimėtoja“.

Patvirtinus jos perdavimą, talentų vadovybė pasidalino aktorės nuotrauka oficialus Instagram , sveikina savo naujuosius namus. Tai reiškia, kad dabar ji yra „Gerai, kad nebūti gerai“ žvaigždžių Seo Ye Ji, Kim Soo Hyun, Kim Sae Ron ir Choi Bo Geun draugė.

SKAITYTI DAUGIAU: „Seol In Ah“ santykių būsena 2022 m.: Štai kodėl „Verslo pasiūlymo“ žvaigždė bijo santykių!

Kita vertus, gerbėjai išreiškė palaikymą naujam 26-erių gražuolės startui aukso medalininke.

Prisiminkime, Seol In Ah nepratęsė pasibaigusios sutarties su buvusia agentūra „Oui Entertainment“, kuri yra jos leidykla nuo pat debiuto.

Scena „Seol Ah's Bed“ su Kim Min Kyu filme „Verslo pasiūlymas“

(Nuotrauka: SBS Drama oficialus)
Seol In Ah, Kim Min Gyu

Pastaruoju metu „Seol In Ah“ buvo viena daugiausiai diskusijų sukėlusių aktorių Hallyu pasaulyje po Jin Young Seo vaidmens K-dramoje „Verslo pasiūlymas“.

Aktorė kartu su Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong ir jos mylimuoju Kim Min Kyu vaidina internetinio filmo pagrindu sukurtoje SBS serijoje.

Nors romanų serialas oficialiai užbaigė sezoną sparčiai išaugusiu žiūrovų reitingu, gerbėjai negalėjo atsispirti aktoriui „Seol In Ah's Kiss Scene“.

Dėl intensyvios chemijos ekrane gerbėjai gyrė jų nepaneigiamą žavesį, kai jie vaizdavo savo veikėjus.

Viename iš interviu , Kim Min Kyu papasakojo apie savo darbinius santykius su aktore, kurią apibūdino kaip „kūdikį“.

Jis sakė, kad „Seol In Ah reikia daug dėmesio“, – pridūrė, kad 26-erių gražuolė yra „tipas, kuris pargriūva ir dažnai susižeidžia“. Aš nerimauju, nes ji susižeidžia kiekvieną kartą, kai žiūriu į šalį. Sakiau, kad ji kaip kūdikis, nes turiu jos saugotis.

Be to, jis taip pat paminėjo, kad jis ir Seol In Ah yra labai panašūs „daugeliu atžvilgių“.

Kalbant apie romantišką dueto sceną, „Verslo pasiūlymo“ žvaigždė teigė, kad jie neprognozavo, kad lovos scena sulauks daug dėmesio ir „bus tiek daug mylima“.

Be to, jis taip pat atskleidė, kad jis iš tikrųjų nebuvo įtrauktas į scenarijų, bet „režisierei tai labai patiko“.

Be „Verslo pasiūlymo“, Seol In Ah taip pat žinoma dėl savo filmo „Sunny Again Tomorrow“, kuris pelnė jai geriausios naujos aktorės apdovanojimą 2018 m. KBS Drama Awards apdovanojimuose.

Be to, jis taip pat vaidino antraplanius vaidmenis filme „Mokykla 2017“, kaip Jang Dong Yoon mergina ekrane ir karališkoji sugulovė filme „Mr. Karalienė.

JEI PASLAUGATE: „Verslo pasiūlymas baigiasi dviženkliais reitingais, kurie yra populiariausių reitingų viršūnėse

Šis straipsnis priklauso KDramastars
Parašė Geca Wills