Gruodžio 9 d. įvyko dramos „Ponas karalienė“ internetinė spaudos konferencija. Abu aktoriai dalyvavo kartu su režisieriumi Yoon Sung Sik.

Ponas Karaliene(Nuotrauka: Twitter)

Režisierius Yoon pasidalijo, kad aktorės Shin Hye Sun aktoriniai įgūdžiai suteikia teisingumo Kim So Yong personažui. Ji suteikia visiškai naują charakteristikos lygį. Ji taip pat atliks naują vaidmenį, kurio žmonės turėtų laukti.

Ponas Karaliene(Nuotrauka: Twitter)

Dramos režisierius taip pat nuoširdžiai išsakė savo mintis apie Kim Jung Hyun, kaip karaliaus Cheoljong, personažą. „Maniau, kad Cheoljongo personažą bus sunku pavaizduoti. Jis nuo vaikystės gyveno su kančia, tačiau bėgant metams sugebėjo ją slėpti. Jo charakteris sudėtingas ir lemiamas.Jis pridėjo, „Žinojau, kad aktorius Kim Jung Hyun yra aktorystės meistras, ir tikiu jo galimybėmis, kad jis galėtų puikiai pavaizduoti Cheoljong vaidmenį.

Ponas Karaliene(Nuotrauka: Twitter)

Aptardamas skirtumą tarp korėjietiškos versijos ir originalios kinų laidos, Yoonas Jung Sikas sakė: „Anksčiau, kai dar buvome planavimo stadijoje, mes tiesiog naudojomės mintimi, kad moteriško vyro siela užvaldo karalienės kūną. O likusi istorijos dalis jau skiriasi nuo pradinės versijos“.

31 metų Shin Hye Sun pirmą kartą per savo karjerą imsis istorinės dramos per dramą „Ponas karalienė“. Ji pasidalijo: „Turėjau romantišką idėją dėvėti hanbok (tradicinius korėjiečių drabužius) ir kalbą istorinėse dramose vartojamu tonu. Ši drama leido man įgyvendinti savo svajonę dėvėti hanboką. Darysiu dalykus, kurie kitiems Choseonų dinastijos atstovams atrodytų nemandagūs, bet parodysiu tai komiškai.

Ji taip pat pasakė, kad „Scenarijus man sukėlė du skirtingus jausmus. Man buvo smagu jį skaityti, taip pat jaučiuosi sujaudinta. Pagalvojau, kad būtų smagu žiūrėti kaip žiūrovui. Tačiau, kita vertus, atrodo sunku, kai pagalvoju, kaip atrodytų, jei jau imčiau vaidmenį.

Shin Hye Sun taip pat atskleidė, kad gailėtųsi, jei neprisiimtų vaidmens. Ji jausis nusiminusi, jei vietoj jos tai padarys kažkas kitas.

Tuo tarpu Kim Jung Hyun išreiškia, „Norėjau išbandyti įdomų projektą. Televizijoje, kai buvau jaunas, buvo daug puikių istorinių dramų, ir toks požiūris praėjo. Jaučiu nostalgiją istorinėms dramoms. Štai kodėl aš prisijungiau prie pono karalienės.

„Žinau, kad mano vaidmenį sunku pavaizduoti, bet Shin Hye Sun yra tokia nuostabi aktorė ir bus puiku su ja dirbti, todėl aš ėmiausi šio vaidmens. – tęsė jis.

Shin Hye Sun pasidalijo, kad Kim Jung Hyun labai ruošėsi vaidmeniui. Filmavimo metu jie daug kalba. Aktorė taip pat gyrė Jungo Hyuno pasirodymą sakydama: „Jis elgiasi kitaip, kai yra su kitais žmonėmis ir su manimi. Mane nustebino jo universalumas. Manau, kad žmonės pamėgs jo žavesį vaidindamas karaliaus Čeoldžongą.

Ji taip pat apibūdino, kad Kim Jung Hyun improvizacija buvo puiki.

Ponas Karaliene(Nuotrauka: Twitter)

Kita vertus, Kim Jung Hyun išreiškė įspūdį apie savo ekrano partnerį, „Ji tikrai puiki aktorė, suteikia stabilumo jausmą, todėl dirbdamas dramą galėjau smagiai praleisti laiką“. Jis taip pat paaiškino: Shin Hye Sun yra toks dėmesingas, kad būtų tikrai smagu vėl kartu dirbti kitame projekte.

Dramos „Ponas karalienė“ bandomasis epizodas bus rodomas gruodžio 12 d. 21 val. (KST)

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai S.