Son Ye Jin ir Hyun Bin įrodė, kad pasakos egzistuoja po to, kai kovo 31 d. per stulbinamą vestuvių ceremoniją Aston House, Walkerhill Hotels & Resorts, Seulas, pasakė „aš“.

„Crash Landing on You“ žvaigždės oficialiai susituokė per privačią ceremoniją, kurioje dalyvauja apie 200 svečių, kurių dauguma yra poros šeima ir draugai.

Įžymybės, kurios buvo pastebėtos „šimtmečio vestuvėse“, yra Hyun Bin bendražygis filme „Slaptas sodas“ Ha Ji Won ir Jung Hae In, dirbęs su Son Ye Jin filme „Kažkas lietuje“. Atrodęs kaip laiminga nuotaka, Son Ye Jin vaikščiojo gėlėmis kupinu koridoriumi, apsuptas mylimųjų.Be žvaigždžių ceremonijos ir nuoširdžių poros vestuvių įžadų, vienas iš svarbiausių ceremonijos akcentų yra jos vestuvinės suknelės.

Norite sužinoti Son Ye Jin vestuvinės suknelės dizainerius? Pateikiame visų nuotakos dėvėtų detalių aprašymą!

Veros Wang 2020 m. pavasario nuotakų kolekcija

Galios pora nustebino gerbėjus pirmąja oficialia poros nuotrauka. Atitinkamų agentūrų „Vast Entertainment“ ir „MS Team Entertainment“ dalijamasi Son Ye Jin atrodė kaip deivė, vilkinti tiulio rutulinę suknelę, puoštą gėlių nėrinių detalėmis.

Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvės(Nuotrauka: „Vast Entertainment“ | Naver) Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvės

SKAITYTI DAUGIAU: Jeon Mi Do pristato Son Ye Jin ir Hyun Bin vestuvėse

Nuostabi suknelė yra iš amerikiečių mados dizainerės Veros Wang. Son Ye Jin vestuvinė suknelė yra iš jos 2020 m. pavasario vestuvių kolekcijos. Originali suknelė turi masyvią gėlių aplikaciją ant peties, tačiau Hallyu žvaigždė pasirinko kažką minimalistiškesnio, tačiau elegantiškesnio.

Įdomu, žiniasklaidos priemonė pažymėjo, kad Vera Wang suknelės kaina yra didžiulė – 9800 USD!

Elie Saabas

„Trisdešimt devynerių“ žvaigždė dar vienoje priešvestuvinėje nuotraukoje vilki nuostabią balandinę suknelę. Son Ye Jin suknelė turi kvadratinę iškirptę su 3D gėlių aplikacijomis.

Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvių nuotrauka(Nuotrauka: „Vast Entertainment“ | Naver) Hyun Bin ir Son Ye Jin vestuvės

Svajingos vestuvinės suknelės kūrėja yra garsi Libano mados dizainerė Elie Saab.

Įdomu tai, kad tiksli suknelė yra iš prekės ženklo 2022 m. pavasario vestuvinės kolekcijos, kurios mažmeninė prekyba kainuoja stulbinančius 66 000 USD!

Mira Zwillinger

Eidama koridoriumi, 40-metė gražuolė vilkėjo pagal užsakymą pasiūtą tiulio suknelę su gėlėmis puoštomis rankovių detalėmis iš ne kas kitas, o Mira Zwillinger.

Anot tos pačios parduotuvės, žandikaulį mažinanti suknelė yra iš prekės ženklo 2022 m. pavasario/vasaros kolekcijos.

Son ye Jin vestuvinės suknelės kaina prasideda nuo 11 000 USD.

Gerbėjai reaguoja į Son Ye Jin vestuvinę suknelę

Socialinėje žiniasklaidoje gerbėjai negalėjo atsimerkti, kokie nuostabūs yra Hyun Bin ir Son Ye Jin savo nuotraukose prieš vestuves.

Vienas vartotojas paminėjo geidžiamo K-drama aktoriaus modeliingą kūno sudėjimą, kuris pagyrė elegantišką baltą kostiumą. Tas pats pasakytina ir apie dabartinę jo žmoną, kuri puikavosi savo „seksualiu smėlio laikrodžio kūnu“, vilkėdama krūtininę Vera Wang suknelę.

Be to, vienas gerbėjas paminėjo, kaip aktorė elgiasi „madingai ir svajingai“, turėdama omenyje savo vestuvinę išvaizdą.

Kuri iš Son Ye Jin vestuvinių suknelių yra jūsų mėgstamiausia? Papasakokite mums komentaruose!

JEI PASLAUGATE: Daugiau nei 30 korėjiečių aktorių, porų su jaunesniais pagrindiniais vyrais

Šis straipsnis priklauso KDramastars
Parašė Geca Wills