Naujasis 2014 m. Doraemon filmas „Stand By Me“ bus paskutinė „Doraemon“ franšizės istorija, o kaip atskleidžia naujas anonsas, „Stand By Me Doraemon“ bus ne tik ašaros, bet ir širdžiai miela istorija. visi tikrai mylės.

Oficiali svetainė „Stand By Me Doraemon“, pirmasis 3D CG filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko garsusis robotas katinas Doraemonas, į „Youtube“ įkėlė naują anonsą, kuriame parodyta, kaip Doraemonas ir Nobita susipažino ir kaip jie išsiskirs nuo Nobitos gyvenimo prieš vestuves su Shizuka.

Filme daugiausia dėmesio bus skiriama Doraemono palikimui Nobitoje ir kaip Nobita susidoros su Doraemono išvykimu, tačiau taip pat bus pasakojama apie Nobitos gyvenimą po Doraemono, kaip jis sukaupia drąsos susidoroti su gyvenimo iššūkiais ir kaip suranda meilę, nes filme bus rodomos Nobitos ir Šizukos vestuvės. taip pat.

Filmas Japonijos kino teatruose pasirodys rugpjūčio 8 d.

Mangų kūrėjų duetas Fujiko Fujio (Hiroshi Fujimoto ir Motoo Abiko) sukūrė Doraemon 1969 metais. Pasakojime, katę robotą berniukas atsiuntė ateityje iki šių dienų padėti nelaimingam berniuko seneliui Nobitai. Doraemonas, Nobita ir kiti vaikai sprendžia kasdienes vaikystės problemas, sprendžia (ir sukelia) problemas su įtaisais Doraemono ketvirtosios dimensijos kišenėje ir leidžiasi į bėgimą laike ir erdvėje.

49 metų Takashi Yamazaki (Sugrįžęs, Visada: Saulėlydis trečiojoje gatvėje, Baladė, Kosminis mūšio laivas Yamato) ir 48 metų Ryûichi Yagi (Pénélope tête en l'air linijos direktorius, Moyashimon 3D CG direktorius) vadovauja 36-ajam Doraemono filmas po bendradarbiavimo kuriant pirmąjį Japonijos ilgametražį 3D CG anime filmą „Friends: Mononoke Shima no Naki“. Yamazaki taip pat parašė scenarijų.