Filme „O mano Venera“ ne tik So Ji Sub vaidina puikų fizinį trenerį, o Shin Min Ah vaidina jo neformalią meilę, bet ir kiti dramos aktoriai puikiai formuojasi.

Filme „O mano Venera“ So Ji Sub vaidina įžymybių trenerį Kim Young Ho. Shin Min A vaidina pamišusį, niūrų advokatą Kang Joo Euną. Kadaise ji buvo žinoma dėl savo lieknos išvaizdos, tačiau nuo vidurinės mokyklos priaugo daug svorio. Praradusi pasitikėjimą savimi ir susidūrusi su sveikatos problemomis, ji pasamdė Kimą, kad padėtų pakeisti jos gyvenimą.

Dramoje taip pat vaidina Yoo In Young kaip moterį, kurios fizinis virsmas ir naujas pasitikėjimas savimi įkvepia Shin Min Ah personažą pradėti treniruotis. Ir nepaprastai žavūs aktoriai Henry Lau ir Jo Eun Ji pasipiršo vaidmenims dramoje. Henry Lau iš Super Junior M vaidins So Ji Sub simpatišką draugą amerikietį. Henris neseniai pasirodė dramoje „Atkaklus Goo Hae Ra“, o Jo Eun Ji turi daugiau dramos patirties. Ji pademonstravo komišką žavesį tokiose dramose kaip „Asmeninis skonis“ ir „Nekaltybės kritimas“. Jo Eun Ji vaidins Shin Min Ah draugą ir patikėtinį.Sung Hoon, kuris atliko pagrindinį vaidmenį neseniai įvykusioje dramoje „Noble My Love“, yra naujausias aktorių papildymas. Sungas vaidins kitą populiarų asmeninį trenerį – So Ji Sub varžovą darbe ir meilėje. Sungas žino viską, kaip išlaikyti formą. 32 metų aktorius buvo profesionalus plaukikas, kol dėl traumos jam nebuvo sunku varžytis. Jis pasuko į aktorystę ir 2011 m. debiutavo filme „Naujos pasakos apie Gisaengą“. Jis taip pat atliko vaidmenį filme „Tikėjimas: Didysis gydytojas“ su Lee Min Ho.

Jis turės kažką bendro su So Ji Sub, kuris prieš pradėdamas modelio karjerą treniravosi profesionalaus plaukiko karjerai.

Jungas Gyu Woonas, pasirodęs filmuose „Nuostabioji mama“, „Dievo dovana – 14 dienų“ ir „Gražuolės gimimas“, pasirašė dar neatskleistą vaidmenį juostose „O mano Venera“.