Po dramatiškos scenos, kai Gang Tae smogė ligoninės lankytojui, jis buvo nušalintas nuo pareigų. Tačiau užuot nusiminęs, jis buvo laimingas ir džiaugsmingai atskleidė naujieną Moon Young.

Jiedu planavo dieną praleisti kartu. Gang Tae pažadėjo savo broliui pasiimti jį vėlai vakare, kol jis liks su Jae Soo.

Pora dieną praleido kalne ir mėgavosi vaikščiojimu ilgu tiltu. Moon Young bijojo aukščio, o Gang Tae linksminosi ir mėgavosi vaizdu.Prieš jiems pradedant dieną, daktaras Oh paprašė Gang Tae susitikti su juo trumpam pokalbiui. Jis priminė jam rūpintis ir saugoti Moon Young.

Tai buvo smagi diena Gang Tae. Po ilgo laiko jis turėjo maloniai praleisti laiką su kuo nors kitu, o ne su broliu. Tačiau diena buvo netikėta, nes jie susitiko su Jungu Jeonu ir Ah Reum.

Pora praleido dieną paslaptyje po to, kai Ah Reum buvo išrašytas iš ligoninės. Jungas Jeonas ėjo paskui ją padedamas kitų pacientų. Moon Young gavo jiems kambarį nakvynei, o ji sugebėjo įtikinti Gang Tae taip pat praleisti naktį tradiciniame viešbutyje.

Kitą dieną Gang Tae padovanojo Moon Young gėlę, kurią jis jai dovanodavo, kai jie buvo jauni. Įteikdamas gėlę jis pabučiavo jai ir į lūpas.

Jie nuėjo į ligoninę, kad nuleistų Jungą Jeoną ir pamatytų Sang Tae. Jis nebuvo patenkintas po to, kai Gang Tae negrįžo namo ir praleido visus jo skambučius.

Sang Tae išgirdo gandą, kad jo brolis buvo su Moon Young, bet dėl ​​šios priežasties melavo. Priėmimo salėje jis ištiko pykčio priepuolius ir šaukė, kaip Gang Tae bandė jį nužudyti, kai jie buvo dar jauni.

Gang Tae nukrito ant grindų ir verkė išgirdusi brolio žodžius. Daktaras Oh davė Sang Tae raminamųjų, kad jį nuramintų, o Sang Tae po incidento jautėsi pasimetusi.

Moon Young bandė jį paguosti, bet jis ją atstūmė. Ji grįžo namo, o Sang Tae grįžo į ligoninę ir visą naktį stebėjo jo brolį už kambario.

Sang Tae nusprendė prisidengti nuo antklodės ir su niekuo nekalbėti. Daktaras Oh patarė Gang Tae atsigaivinti, kol jis kalbėjosi su broliu. Jae Soo taip pat atnešė dėžutę picos Sang Tae maistui.

Moon Young nuvyko į ligoninę pas Gang Tae, bet vietoj to jis patarė jai nesilaikyti nuo jo. Jis paaiškino, kad jo brolio būklė jau per sunki, kad galėtų juo rūpintis, ir norėjo, kad ji pasitrauktų iš jo gyvenimo.

Moon Young bandė įtikinti jį pasilikti ir jos neapleisti, bet Sang Tae buvo tvirtas ir pasitraukė. Nusivylusi ir įskaudinta ji verkė ir šaukė atgal.

Vyriausioji slaugytoja Ha padovanojo Sang Tae didelį žaislinį dinozaurą. Jis apsidžiaugė ir pradėjo kalbėti, pamatęs vieną jos mėgstamiausių gyvūnų personažų.

Sang Tae su Soon Deok grįžo namo ramiai. Kai tik Gang Tae atnešė maisto, nuėjo tiesiai į savo kambarį ir paprašė brolio atleidimo. Sang Tae išėjo iš savo slėptuvės ir apkabino brolį.

Tai buvo Moon Young gimtadienis, nors Gang Tae atsisakė su ja kalbėtis ar susitikti, ji praleido dieną Ju Ri namuose. Netrukus Deokas ją nustebino, bet vis tiek pakvietė ir paruošė jai valgyti.

Vyriausioji slaugytoja Ja rūpinasi pacientu Ok Ranu. Pastarosiomis dienomis ji susidūrė su nuotaikų kaita. Daktaras Oh išanalizavo, kad Ok Ranas išprovokuotų Dae Hwaną ir davė jam priežasčių įsivelti į kliedesius apie velionę žmoną.

Dae Hwanas pasmaugė Ok Raną sode išgirdęs, kaip ji niūniuoja dainą, kurią dainuodavo jo žmona. Vėliau tą naktį Ok Ranas pabėgo iš ligoninės.

Ji nuėjo į pilį ir nustebino Moon Young sveikindama su gimtadieniu.