Kiekvienas mėnuo yra meilės mėnuo, jei tik žiūrite tinkamą romantinę dramą!

Kažkaip stebuklinga, kaip kiekvienas iš mūsų, gyvenantis skirtingose ​​pasaulio vietose, esame susiję ir domimės besaikiu korėjietiško turinio žiūrėjimu. Kartais norime nustoti žiūrėti, bet ieškojome daugiau epizodų ir serialų, kuriuos galėtume žiūrėti.

Besibaigiant gerbėjams, čia yra romantiškų korėjiečių žiniatinklio dramų, kurias turėtumėte pradėti žiūrėti šiandien, sąrašas!'Būk pozityvus'

EXO narys Kyungsoo pagaliau atleistas iš kariuomenės. O dabar, kai jis sugrįžo, taip pat turite galimybę žiūrėti jo trumpą romantinę komediją, pavadintą „Būk pozityvus“.

Jame pasakojama apie Hwaną Dongą (Kyungsoo), kuris ruošiasi baigiamajam kino studijos projektui ir ateityje nori būti režisieriumi. Tačiau jam sunku įvykdyti savo reikalavimus, jis prašo savo buvusios merginos Bang Hye Jung (Chae Seo Jin) pagalbos, kad suvaidintų pagrindinį vaidmenį jo projekte.

'A-TEEN'

Tai buvo skirta paauglių rūpesčiams ir meilės istorijai. Jie daug patiria ruošdamiesi SAT (stojamasis egzaminas) šioje serijoje. Bus parodyta šių paauglių branda, kai jie nugali savo baimes, siekdami to, ko gyvenime nori. Galite žiūrėti pirmąjį ir antrąjį sezoną!

Be abejo, būtina žiūrėti žiniatinklio dramas. Viena iš pagrindinių antrojo sezono porų (APRIL's Naeun ir Golden Child's Bo Min) turi daug širdį virpinančių scenų, be to, buvo smagu žiūrėti ir kitus personažus, kurie vaizduoja grynus ir tikrus paauglystės vaidmenis.

„Aš galiu pamatyti jūsų MBTI“

Nauja iš sąrašo yra būsima žiniatinklio drama, kurioje vaidina The Boyz's Hyunjae ir gražus modelis Choi Yeon Soo. „I Can See Your MBTI“ yra naujausia paauglių romantinė drama, kurią jums pristatė „SBS Entertainment“. Jame bus kalbama apie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator), populiarų Z kartos asmenybės testą.

Aš galiu pamatyti jūsų MBTI(Nuotrauka: SBS Entertainment)

Žiūrovai turėtų nekantriai laukti pagrindinių laidų chemijos ekrane. Tai taip pat žymės Hyunjae aktorinį debiutą!

Taip pat skaitykite: The Boyz Hyunjae ir Choi Yeon Soo vaidins pagrindinius aktorius naujoje žiniatinklio dramoje „Aš galiu pamatyti jūsų MBTI“

„Pagrindinių prekių parduotuvė Fling“

Neabejotinai bus smagu žiūrėti šias žvaigždžių kupinas žiniatinklio dramas. Kai kurie jūsų mėgstamiausi stabai buvo šios žiniatinklio serijos dalis. Pradedant nuo AB6IX Kim Dong Hyun, Golden Child Jaehyun, VICTION Subin ir PENTAGON Wooseok. Jie vaidins pagrindinio vaidmens atlikėją vyrą, o aktorė Choi Ji Soo – pagrindinę moters vaidmenį. Jums tikrai patiks stebėti šią mielą, bet chaotišką dramą!

„Viena graži savaitė“

Vaidina Lovelyz's Jisoo kaip Da Eun ir buvęs MYTEEN Shin Jun Seop kaip Han Jung Woo. Ši žiniatinklio drama suteiks jums daug drugelių skrandyje žiūrint. Be mielų Han Jung Woo gestų Da Eun link, šis serialas papasakos daugiau apie stabo gyvenimo kovas. Taip pat yra įdomių scenų, kurias galite pamatyti! „Viena graži savaitė“ verta žiūrėti, jei ieškote žavingos meilės istorijos.

Tai tik dalis senų ir naujų žiniatinklio dramų, kurias galite mėgautis bet kada ir bet kur. Per šias serijas pajusite tokią meilę, kokią jums gali suteikti tik toks turinys. Taigi geriau pradėti žiūrėti dabar!

Taip pat skaitykite: Park Seo Joon, Cha Eun Woo ir kt.: Aktoriai su komišku vaizdu yra kitas svarbus dalykas K-dramos scenoje

Taip pat skaitykite: Kim Doyeon ir Kim Minkyu užklupo nepakartojamą romaną filme „Pop Out Boy“

Kurią iš šių žiniatinklio dramų norėtumėte žiūrėti įkyriai? Praneškite mums komentaruose!

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins.