Po kelių mėnesių sausros ir trečiojo ketvirčio pajamų praradimo slenksčio, JAV kino teatrai vėl atsidaro taikydami atsargumo priemones.

Labiausiai laukiamas filmas „Pusiasalis“ yra pasirengęs pasirodyti JAV kino teatruose ir vėl būti sužavėtas režisieriaus Yeono Sang Ho – nervus erzinančio zombių apimto dykumos pusiasalio, kurio aplinka yra didesnė. Būkite sužavėti neįtikėtinų vaizdinių efektų, greitų automobilių gaudynių, padidinto biudžeto ir sprogstamų įspūdžių!

„Traukinys į Busaną 2: pusiasalis“ atidarytas keliose Azijos teritorijose ir vien Pietų Korėjoje pasiekė milžiniškus 20 mln. Iš viso 26,5 milijono dolerių už sienos, 16 milijonų biudžeto filme. Pirmasis tęsinys „Traukinys į Busaną“, 2016 m. uždirbęs 140 mln. USD visame pasaulyje. Šį kartą filmas „Pusiasalis“ turėtų debiutuoti kino teatruose visoje JAV ir Kanadoje. Didesnis pasiekiamumas ir kino industrijos atgaivinimas.Pranešama, kad „Well Go USA“, atsakinga už labai laukto tęsinio platinimą, paskelbė naujienas, nes filmas debiutuos kino teatre rugpjūčio 21 d. Minėtas filmas Kanadoje jau sumušė rekordus rugpjūčio 7 d.

Režisierius Yeon Sang-Ho grįžta režisuoti tęsinį po sėkmingo 2016 m. filmo „Traukinys į Busaną“. Pripažintas filmas sulaukė didžiulės sėkmės, nes kasoje jis pasiekė daugiau nei 92 mln. 2020 m. birželį, prieš išleidžiant, režisierius Yeonas ir filmas jau gavo Kanų filmų festivalio kvietimą – vienintelį Korėjos filmą, kuris kada nors buvo pakviestas į prestižinį apdovanojimus teikiančią organizaciją. Filmavimas užtruko metus iki gamybos ir 3-osios dalies režisieriaus Yeono zombių trilogijoje. Po populiariausių filmų „Seulo stotis“ ir „Traukinys į Busaną“.

Siaubo veiksmo filmas „Pusiasalis“ buvo sukurtas po ketverių metų ankstesnio filmo. Tai sukasi apie kareivį, kuris patyrė gailesčio kupiną gyvenimą kitoje šalyje po to, kai išvengė viruso protrūkio Pietų Korėjoje, praradęs savo uždarą šeimą ir palikęs svainį. Tada jis sulaukia viliojančio pasiūlymo grįžti į apleistą šalį su misija pakrauti sunkvežimį su grynaisiais ir po to gauti atlyginimą.

Jung-seok (vaidina Kang Dong Won) ir jo nedidelė grupė mažai žinojo, kad visoje žemėje iš tikrųjų yra išgyvenusių žmonių, o zombiai užplūsta visose srityse. Čia atsiskleidžia istorija, nesvarbu, ar geriausias, ar blogiausias žmogaus pobūdis triumfuoja sunkiais laikais.

Traukiniu į Busaną 2: pusiasalyje, kad ištrūktų kasos hitas JAV kino teatruose rugpjūčio 21 d.(Nuotrauka: Kitas pramogų pasaulis)

Filmo tęsinys bus žymus ženklas, nes jis bus rodomas JAV, nes yra nekontroliuojamų aplinkybių, kai kalbama apie kino teatrų atidarymą šioje šalyje.

Pasak Doris Pfardrescher, Will Go USA prezidento ir generalinio direktoriaus, filmas „Traukinys į Busaną“ yra nesenstantis. Nors po ketverių metų jis buvo išleistas Šiaurės Amerikoje, jis vis dar yra vienas iš mūsų geriausiai įvertintų pavadinimų, kuriuos būtina žiūrėti. Išgirdę apie „Pusiasalį“, iš karto supratome, kad pavadinimas priklauso Well Go prekės ženklui ir tuo pačiu istorija, kuria norėjome ir toliau dalytis.

Jis taip pat ruošiamas anglų kalba perdarytas „Traukinys į Busaną“ su Jamesu Wanu.

Platintojas: Well Go USA Entertainment

Žanras: Siaubo, Drama, Veiksmo

Kalba: korėjiečių su angliškais subtitrais

Kilmės šalis: Pietų Korėja

Trukmė: 116 min