Princesė Pyeonggang (Kim So Hyun) suvokia, kas gali būti tikrieji priešai.Žmonės, kuriais ji pasitiki, gali būti tie, kurie durs jai į nugarą.

Po incidento rūmuose, kuriuose dalyvavo karalius ir sosto įpėdinis princas, princesė Pyeonggang negalėjo nusiraminti ir susirūpino rūmuose gyvenančiais žmonėmis. Ji nusprendė niekuo nepasitikėti.

JEI PASLAUGATE: „Upė, kur kyla mėnulis“ 14 serija: Lee Ji Hoon demonstruoja meilę Choi Yu Hwai

Kim So Hyun virsta autoritetinga princese, kad apsaugotų savo žmones

Siekdama išgelbėti karalių nuo sosto ir užtikrinti rūmų saugumą, princesė Pyeonggang ėmė demonstruoti savo autoritetingąją pusę ir perspėjo žmones būti atsargesniems dėl savo veiksmų dar būnant rūmuose.Upė, kur vis dar teka mėnulis(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

Tuo tarpu On Dal (Na In Woo) žavisi savo žmona už drąsą ir nenutrūkstamą darbą, kad atliktų savo, kaip princesės, pareigas. Ji taip pat daro daugiau nei savo darbu.

Tačiau, be žavėjimosi Pjongangu, On Dal jaučiasi nesmagiai matydamas, kaip jo moteris agresyviai nubausti blogį. Jis baiminasi, kad Pyeonggang gali būti sužeistas už kitų apsaugą.

Generolas Go Gun ir Lady Hae Mo Yong susivienija, kad sunaikintų rūmus

Pažinę vienas kitą, generolas Go Gun (Lee Ji Hoon) ir ledi Hae Mo Yong (Choi Yu Hwa) užmezgė partnerystę, kad nuverstų Goguryeo karalių.

Kai Hae Mo Yong susidūrė su Pyeonggang, kad jis buvo jai neištikimas, Go Gun iškart įėjo ir apsaugojo damą priešais princesę. Generolas prisipažino, kad apie Hae Mo Yong žino daugiau nei apie princesę, todėl Pyeonggang manė, kad už jos nugaros kažkas vyksta.

Upė, kur vis dar teka mėnulis(Nuotrauka: KBS oficialus „Instagram“)

TAIP PAT SKAITYKITE: „Upė, kur kyla mėnulis“ 13 serija: „Na In Woo“ apsaugo Kim So Hyuną nuo jų priešo

Go Gun yra pasiryžęs perimti sostą kartu su savo tėvu Go Won Pyo (Lee Hae Young). Dėl tėvo įtakos Go Gun pradėjo vykdyti jo komandas. Tai vienintelis būdas jam atkeršyti už visą ištikimybę ir meilę, kurią jis suteikė princesei, neatlygintinai.

Ankstesnis brangus princesės Pyeonggang draugas dabar tapo vienu iš jos priešų.

Tuo tarpu princesė suprato, kad buvo užsiėmusi kitų priežiūra ir pamiršo leisti laiką su vyru. Ji nusprendė nuvesti On Dal į paprastą pasimatymą už rūmų.

Jiedu mėgavosi kartu praleistu laiku ir ėjo apsipirkti, kol Pyeonggang pamatė pažįstamą veidą ir pajuto nerimą, kad rūmuose galėjo nutikti kažkas blogo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Na In Woo ir Pyo Ye Jin giriami už tai, kad yra patikimi aktoriai ištikus krizei atitinkamose jų dramose

Norėdami gauti daugiau „K-Drama“, „K-Movie“ ir įžymybių naujienų bei atnaujinimų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley priklauso šis straipsnis.

Parašė Shai Collins