Dėl rūmuose tvyrančios įtampos ir sumišusių Lee Heono jausmų velionė princesė karalių persekioja per jo sapnus „Uždraustos santuokos“ 5 serijoje.

„Uždraustos santuokos“ 5 serija: kyla įtampa tarp Lee Heon ir Lee Shin Won

Lee Shin Won (Kim Woo Seok) atėmė Ye So Rang (Park Ju Hyun) nuo karaliaus Lee Heono (Kim Young Dae) ir papasakojo jai apie santuokinę naktį. Taigi Rangas buvo sukrėstas ir nepatikėjo, ir šiltai ją apkabino.

Karalius juos pamatė ir įsiuto. Jis metė iššūkį Shin Won dvikovoje ir, jei laimės, gali pasiimti su savimi So Rangą.(Nuotrauka: MBC oficialus „Instagram“)

Shin Won nesiryžo kovoti prieš savo geriausią draugą, bet karalius jau pakėlė kardą, reikšdamas jų rungtynių pradžią.

Lee Heonas supyko ir grįžo į savo lovą ir paprašė jo netrukdyti.

Kita vertus, Ye So Rang susidūrė su Shin Won ir paklausė, kodėl jis taip pasielgė. Savo ruožtu jis paklausė, ar ji tikrai nežinojo apie jo jausmus jai ir ar ji taip pat jaučiasi.

Taigi Rang sudaužė širdį ir prisipažino, kad mato jį tik kaip draugą.

(Nuotrauka: MBC oficialus „Instagram“)

Tuo tarpu ledi Seo (Park Sun Young) slapta palydėjo didžiąją karalienę motiną į jos būsimų nuotakų mokymo mokyklą. Pastebėta Hyun Hee (Song Ji Woo) prisistatė kaip Hyun Seon.

Grįžę į rūmus, kai kurios tarnaitės pamatė velionę kronprincesę eidamos skalbti ir išsigando.

Aedaldang mieste tarp Chun Seok ir Hae Young (Jung Bo Min) pradeda žydėti nauja romantika. Dailininkas Jungas (Hong Si Young) juos pamatė ir pavydėjo. Tačiau savo romanų dėka jis su ja suartėjo.

Karalius Lee Heonas sutrikęs dėl savo jausmų dėl So Rang

Lee Heonas paskambino Shin Won ir norėjo jį nubausti, bet jis negalėjo. Jis paprašė jo apsaugoti So Rangą kaip paslaugą draugui. Jis taip pat liepė jos neįsimylėti.

Tada Shin Won priminė jam velionę karūnos princesę ir susimąstė, ar jis pamiršo tikrąjį So Rang tikslą rūmuose.

SUSIJĘS STRAIPSNIS: „Uždraustos santuokos“ 4 serija: Park Ju Hyun pradeda suvokti savo jausmus Kim Young Dae

(Nuotrauka: MBC oficialus „Instagram“)

Karalius buvo kaltas, todėl jis svajojo apie karūnos princesę. Jis pabudo, kai šalia sėdėjo So Rang. Jis paklausė jos, ar ją apsėdo karūnos princesė, bet tai ją nuvylė ir dar kartą melavo.

Karūnos princesė parodo save kaip vaiduoklį

Kitą dieną, norėdamas pamaitinti savo smalsumą, karalius kartu su So Rang ir Shin Won apsirengė kaip paprasti žmonės už rūmų. Jie išėjo pasivaikščioti ir aplankė karūnos princesės pamėgtas vietas.

Tačiau kelionės metu jie išgirdo įvairių gandų apie tai, kad karalius yra gėjus, buvo pernelyg užsiėmę princesės garbinimu ir nesugebėjo padovanoti jai sūnaus.

(Nuotrauka: MBC oficialus „Instagram“)

Shin Won pagavo So Rang sumokėjus dviem moterims ir suprato, kad tai, ką jos pasakė, buvo sugalvota. Ji bandė paaiškinti savo pusę ir panaudojo draugo kortelę, kad neleistų jam to pasakyti Lee Heonui.

Mainais jis paprašė jos neįsimylėti karaliaus.

Tuo tarpu istorija apie velionę princesę vėl pradėjo sklisti. Shin Won susidūrė su Gwaeng Yi ir paklausė, iš kur jis žinojo apie žudikus.

Tačiau jis jam neatsakė, o netiesiogiai perspėjo ruoštis kitam išpuoliui. Chun Seok pasidalijo su Shin Won apie karūnos princesės vaiduoklį.

(Nuotrauka: MBC Entertainment)

Rūmuose karalius išgirdo baisų triukšmą ir nuėjo tirti. Taigi Rang ir Shin Won taip pat tai išgirdo ir nubėgo pažiūrėti.

Lee Heonas ir visi matė karūnos princesę. Jis ruošėsi eiti paskui ją, kai ji dingo ežere, bet So Rang jį sustabdė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5–8 „Pasakiški“ epizodai: ar Choi Minho, Chae Soo Bin, Lee Sang Un ir Park Hee Jung išgyvens mados industriją?

Norėdami gauti daugiau K-Drama, K-Movie ir įžymybių naujienų, laikykite savo skirtukus atvirus čia, KDramastars.