Rugpjūčio 6 d. pagrindinio vaidmens atlikėja Han So Hee naujame „Instagram“ įraše pasidalijo naujomis savo nuostabios grunge išvaizdos nuotraukomis.

Han So Hee Instagram atnaujinimas(Nuotrauka: Han So Hee Instagram)

Tai pirmas kartas, kai aktorė pasidalijo naujienomis po to, kai atsistatydino iš dramos „Džentelmenas“ su „Kingdom“ aktoriumi Ju Ji Hoonu.

Han So Hee Rocks Grunge atrodo naujame Instagram įraše

Han So Hee Instagram atnaujinimas(Nuotrauka: Han So Hee Instagram)

27-erių gražuolė pasižymi nuostabia grunge išvaizda, kuri pabrėžė jos porcelianinę baltą odą. Panašu, kad jos įrašas yra reklaminis įrašas su vienu garsiausių vizažisčių kosmetikos prekės ženklu Charlotte Tilbury.Han So Hee Instagram atnaujinimas(Nuotrauka: Han So Hee Instagram)

JEI PASLAUGATE: Song Kang 2021 m. treniruotės: kaip „Vis dėlto“ žvaigždė išlaiko savo liekną kūno sudėjimą?

„Vis dėlto“ žvaigždė Han So Hee neabejotinai sužavėjo gerbėjus nauja plaukų spalva ir ryškia bei apibrėžta žandikaulio linija.

Aktorės Instagram įraše gerbėjai paliko daugybę komplimentų ir palaikymo komentarų. Dauguma jų paliko padrąsinančius žodžius, kad nudžiugintų aktorę, nes Han So Hee medicinos ekspertai patarė kurį laiką pailsėti, kad sumažintų nuovargį ir nereikalingą stresą.

Han So Hee Instagram atnaujinimas(Nuotrauka: Han So Hee Instagram)

TAU GALI PATIKTI: Shin Min Ah, Kim Seon Ho nušvieskite kaimą savo ryškiomis šypsenomis naujoje TVN dramoje + dalijasi, kuo „Gimtasis miestas Cha-cha-cha“ skiriasi nuo kitų dramų

Išvydus aktyvią gražuolę „Instagram“ tinkle gerbėjai iškart palengvėjo ir patvirtino, kad aktorė dabar yra saugesnė ir sveikesnė.

Han So Hee kaip puiki aktorė

HAN SO HEE(Nuotrauka: Han So Hee oficialus Instagram)

Kylanti žvaigždė Han So Hee savo karjerą pradėjo kaip modelis. Tada ji 2017 m. debiutavo mažame ekrane su SBS draminiu serialu „Suvienyti pasauliai“.

TAU TAIP PAT GALI PATIKTI: „Sudie, brangi žmona“ Aktorė Hong Soo Hyun naujoje KBS dramoje virsta charizmatiška dziudo profesore

Ji taip pat pasirodė keliuose muzikiniuose vaizdo įrašuose, kurie pradėjo jos karjerą televizijos ekrane.

Han So Hee atliko pirmąjį pagrindinį vaidmenį MBC 2017 m. televizijos seriale „Pinigų gėlė“.

Aktorės karjera klestėjo, kai ji vaidino A kategorijos dramose „100 dienų mano princas“ su EXO D.O. ir Nam Ji Hyun, ir tvN „Bedugnė“ su Ahn Hyo Seop ir Park Bo Young.

HAN SO HEE(Nuotrauka: han So Hee oficialus Instagram)

Ji išpopuliarėjo ir sulaukė dėmesio tiek šalyje, tiek tarptautiniu mastu po pasirodymo aukščiausio reitingo ir rekordinę dramoje „Vedusių pasaulis“.

Song Kang ir Han So Hee(Nuotrauka: Namoo Actors ir SBS oficialus Instagram)

JUMS GALI DOMĖTI: Kim Yoo Jung Net Worth 2021: kiek turtinga yra „Love In The Moonlight“ aktorė?

Modelis ir aktorė šiuo metu vaidina Yoo Na Bi 2021 m. stulbinančiame draminiame seriale „Nevertheless“ su „Navillera“ aktoriumi Song Kang ir „Hot Stove League“ aktoriumi Chae Jong Hyeop.

Han So Hee JTBC dramoje „Vis dėlto“

TAČIAU(Nuotrauka: JTBC oficialus „Instagram“)

JTBC romantinė komedija-drama „Nevertheless“ (taip pat žinoma kaip Algoitjiman arba I Know), kurioje vaidina Han So Hee, Song Kang ir Chae Jong Hyeop, pasakoja apie sudėtingą ir tikrovišką šių dienų kartos romaną.

Dramų serija sukasi apie du koledžo studentus (Yoo Na Bi) Han So Hee ir (Park Jae Eon) Song Kang, kurie dar turi išsiaiškinti vidinį meilės veikimą šioje sudėtingoje pasaulio realybėje.

TAČIAU(Nuotrauka: JTBC oficialus „Instagram“)

„Nevertheless“ prodiusuoja „Studio N“, „Beyond J“ ir „JTBC Studios“. Dramą režisavo Kim Ga Ram, o parašė Jung Won.

Drama „Vis dėlto“ rodoma kiekvieną šeštadienį 23 val. KST.

Žiūrėkite seriją „Vis dėlto“. 7 klipų anonsas čia:

Sekite KDramastars, kad gautumėte daugiau Kdrama, KMovie ir įžymybių naujienų!
Šis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Elijah Mully.