JTBC ir toliau vilioja gerbėjus nauju anonsu, kuriame pasakojama apie Han So Hee ir Song Kang santykius filme „Kdrama“ „Vis dėlto“.

Naujajame vaizdo įraše būsimoje meilės dramoje parodytas lemtingas Yoo Na Bi ir Park Jae Uhn susidūrimas.

Be to, kvapą gniaužianti scena taip pat pavergia žiūrovo širdį stulbinančiais „Nevertheless“ pagrindinių aktorių vaizdiniais.Vaizdo įrašas prasideda tuo, kad 27 metų aktorius moko Haną So Hee žaisti smiginį.

Įdomu tai, kad anonse buvo parodyta ir intriguojanti drugelio tatuiruotė, kuri taip pat buvo rodoma ankstesniuose anonse.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino JTBC dramos oficialus „Instagram“ (@jtbcdrama)

Tuo tarpu komentarų skiltis buvo užpildyta gerbėjų, kurie išreiškė jaudulį dėl būsimos dramos.

Internautai piktinosi chemija ekrane su „Navillera“ žvaigžde ir būsima aktore ir netgi gyrė aktorius, pavadindami juos „vaizdine metų pora“.

JEI PASLAUGATE: N.Flying Lee Seung Hyubas prisijungs prie Song Kang, Han So Hee būsimoje JTBC dramoje „Vis dėlto“

„Vis dėlto“ aktoriai ir išleidimas:

Šią romantinę dramą, kuri turėtų debiutuoti birželio 19 d., režisuoja Kim Ga Ram, kurio garsieji darbai yra 2018 m. drama „Velnio džiaugsmas“ ir „Vampyro detektyvas“ kartu su scenaristu Jungu Wonu.

Nepaisant to, Song Kang ir Han So Hee(Nuotrauka: JTBC Twitter)

„Vis dėlto“ seka istorija apie Yoo Na Bi, kurią vaidina Han So Hee, jauna koledžo studentė, kuri abejoja meile po to, kai susiduria su karčia savo pirmųjų santykių patirtimi.

Jos nesėkmingi santykiai paskatino ją dvejoti meilėje ir net likime.

Tai pasikeitė, kai ji susitiko su gražiuoju Park Jae Un, kurį pavaizdavo Song Kang.

Jis buvo apibūdinamas kaip bendraujantis ir draugiškas žmogus, kuris yra „stumk ir trauk“ santykių meistras ir mano, kad pasimatymai yra tik laiko švaistymas.

Nepaisant linksmos asmenybės, Park Jae Unas pastatė aplink jį sieną, kad nubrėžtų tvirtą ribą tarp savęs ir kitų.

Be to, jis prieštarauja idėjai užmegzti romantiškus santykius tik tada, kai nesusikirto su Yoo Na Bi.

Be pagrindinių žvaigždžių, filme „Nevertheless“ taip pat yra Chae Jong Hyeop, Yang Hye Ji, Han Eu Ddeum, Kim Min Gwi ir kt.

Song Kang ir Han So Hee „Claim to Fame“ dramos

Kdrama „Nevertheless“ bus pirmasis Song Kang ir Han So Hee bendras projektas.

26-erių aktorės proveržis yra įspūdingas jos įvaizdis

Yeo Da Kyung, kuris palaikė slaptus santykius su vedusiu vyru, vardu Lee Tae Oh (Park Hae Joon) ir gydytojo Ji Sun Woo (Kim Hee Ae.) žmona.

Be filmo „Vis dėlto“, ji taip pat vaidins būsimoje veiksmo kriminalinėje dramoje „Mano vardas“ kartu su Ahn Bo Hyun ir Park Hee Soon.

Kalbant apie Song Kang, pirmasis jo pagrindinis vaidmuo buvo 2015 m. dramoje „Sveikas pavasaris“, po kurio sekė populiarioji romėnų komedija „Love Alarm“, kuri laikoma jo proveržio vaidmeniu.

Be dramos, jis taip pat vaidino kitame populiariame „Netflix“ seriale „Sweet Home“ ir neseniai baigė ašaras krečiančią dramą „Navillera“ su aktoriumi veteranu Park In Hwan.

Kita vertus, Song Kang gerbėjai galės išvysti aktorių kitoje JTBC dramoje, pavadintoje „Žiauri biuro romantikos istorija“, ir dirbs kartu su „Hallyu“ žvaigžde Park Min Young.

SKAITYTI DAUGIAU: „Vis dėlto“ vaizdo įrašo užkulisiuose yra Song Kang ir Han So Hee nenuginčijama chemija + išleistas pagrindinis plakatasŠis straipsnis priklauso KDramastars.

Parašė Geca Wills