(Nuotrauka: instagram)
Aktorius Oh Jung Se pasakoja apie savo Mėnulio Sang-Tae vaizdavimą.

„Gerai, kad negerai“ yra viena sėkmingiausių 2020 m. K-dramų. Gerbėjai netgi spėlioja, kad šiais metais jie gali laimėti visus apdovanojimus. Ar nesutiktum?

Pagrindinių aktorių ir antraplanių aktorių sunkus darbas galiausiai atsipirko, nes gerbėjai visame pasaulyje yra užkabinti dramos. Serialui artėjant prie pabaigos, gerbėjai vis tiek nori turėti daugiau.Daug draminių serialų, kuriuose susiduriama su psichikos sveikatos problemomis, tačiau „Gerai, kad nebūtų gerai“ yra vienas iš nedaugelio, sugebėjusių atkreipti visuomenės dėmesį ir sėkmingai pristatyti savo siužetą žiūrovams visame pasaulyje.

Šiuo metu daugelis jau žino apie autizmą, tačiau kai kurie žmonės autizmu sergančius žmones diskriminuoja. Plačioji visuomenė dar nėra visiškai pripažinusi, kad autizmas nėra liga; veikiau autizmo spektro sutrikimas yra būklė, paveikianti vaiko socialinius įgūdžius ir elgesį.Oh Jung Se, kuris dramoje vaidina Moon Sang-Tae vaidmenį, yra vyresnysis Moon Gang-tae (Kim Soo-hyun) brolis ir suaugęs, gimęs su autizmo spektro sutrikimu arba ASD. Aktorius fantastiškai pavaizdavo autizmą, kuris išryškina šios būklės iššūkius.

Praėjusį mėnesį per laidos spaudos konferenciją su „Netflix“ Oh Jung Se atsakė į tai, kaip jo personažas paveikė aktorių suvokimą apie savo vaidmenį. Jis taip pat sakė spaudai, kad buvo labai atsargus ir daug mokėsi atstovauti Sang Tae. Jis labai stengėsi apsimesti veikėju, bet vis tiek mano, kad jam reikia daugiau pasistengti.

(Nuotrauka: instagram)
Aktorius Oh Jung Se pasakoja apie savo Mėnulio Sang-Tae vaizdavimą.

Paklaustas anksti, jis pasakė, kad vaizduoja personažą, kenčiantį nuo autizmo; dabar jis sako, kad netinkamai vartojo šį terminą, nes pradėjęs atstovauti Sang Tae suprato, kad autizmas nėra liga. Vietoj to, kai kurie žmonės tai gimsta.

Nors jis intensyviai studijavo veikėją, jam vis tiek reikia daugiau sužinoti apie Sang Tae. Tačiau jam svarbiausias aspektas, kurį jis turi dirbti atliekant Sang Tae vaidmenį, yra personažo nekaltumas, tyrumas ir geraširdiškumas. Nors jis turi specifinių bruožų ir elgesio, Oh Jung Se žino, kad Sang Tae išsiskiria žavesiu ir nekaltumu.

Daug kas gali sutikti su tuo, ką pasakė Oh Jung Se. Negana to, personažas aktoriui padėjo suvokti, kad autizmas – ne liga, todėl nuo jų bėgti nevalia visi. Prodiuseriai tikisi, kad žmonės supras tą patį kaip Oh Jung Se. Žmonės turėtų išmokti susitaikyti su tuo, kad yra gimusių su psichikos negalia, ir nepakenktų, jei juos priimtume ir iškeltume jiems kantrybę bei supratimą.

Tuo tarpu kai kurie žinomi žmonės yra psichikos ligų šalininkai, nes daugelis to nepaiso. Daugelis žmonių vis dar laiko psichikos ligomis sergančius žmones beprotiškais. Per šią dramą jie gali suprasti, kad psichikos negalią turintiems žmonėms reikia paguodos labiau nei sprendimo.

Žiūrėkite paskutines dvi „Gerai, kad nieko gero“ serijas rugpjūčio 8 ir 9 d. 21.30 val. KST.