Mes pristatėme skirtingus Iksmenai: Praėjusios ateities dienos spoileriai, o šį kartą Nicholas Hoult atskleis daugiau įdomių naujienų apie jūsų mėgstamą „Marvel“ filmą. Be kalbų apie naują franšizę Iksmenai , „Džeko milžino žudiko“ žvaigždė taip pat nukelia mus į užkulisius ir pasakoja, kaip jis ruošėsi filmui – nuo ​​svorio priaugimo iki ilgų makiažo valandų.

24 metų aktorius tikrai nuėjo ilgą kelią – nuo ​​daug žadančios vaikiškos žvaigždės Apie berniuką į ekrano širdžių ėdiką Šilti kūnai . Dabar britų žvaigždė grįžta naujoje superherojų mutanto dalyje.

Ryanas Lambie iš Den of Geek prisijungia prie kitų spaudos žmonių grupiniame interviu su Nicholas Hoult. Stai keleta Iksmenai: Praėjusios ateities dienos spoileriai, kuriuos atskleidė pats Žvėris:

Lambie: Žvėries personažas atrodo šiek tiek žmogiškesnis nei buvo praėjusiame filme, ar tiesa?

Hoult: Žvėries išvaizda skiriasi, taip. Šį kartą tai kitokia makiažo komanda, o Bryanas norėjo šiek tiek kitokio dalyko. Kol kas žaidžiau tik porą dienų, bet gerai, kad vaidinau du labai skirtingus personažus.

Lambie: Kiek laiko užtrunka makiažas?

Hoult: Apie 3-½ valandos. Mes tiesiog šnekučiuojamės, aš ir makiažo vaikinai. Sėdime, kalbamės ir klausomės muzikos.

Lambie: Kaip ruošėtės fizinėms scenoms?

Hoult: Aš numečiau svorio apkrovą Mad Max [Įniršio kelias] todėl buvau tikrai liekna. Taigi aš valgiau daug, o tada, kai tu apsirengęs žvėries kostiumu, tai šiek tiek apriboja tavo judėjimą. Taigi jūs turite treniruotis, kad būtumėte pakankamai stiprūs, kad galėtumėte judėti. Be to, turėjau puikų kaskadininkų gimnastą, dėl kurio atrodau labai šauniai.

Lambie: Ar turėjote ryšį su komiksais prieš pradėdami dirbti? Ar svajojote vaidinti Beast?

Hoult: Aš užaugau žiūrėdamas Iksmenai animacinis filmas. Ir Beastas visada buvo mano mėgstamiausias žiūrėti personažas, todėl taip, buvo nuostabu turėti galimybę jį suvaidinti. Man pasisekė pirmą kartą, bet sugrįžti į tai ir režisuoti Bryaną – aš su juo labai gerai sutariu, o jam tiesiog patinka Iksmenai Visata, tai tikrai rūpinasi ir turi puikių idėjų.

Tikiuosi, kad jums patiko tas trumpas interviu su Nicholasu Houltu. Mes ir toliau atnaujinsime visus mutantų gerbėjus Iksmenai: Praėjusios ateities dienos spoileriai.